Çözüldü Bluetooth hoparlör kulaklık takılmadan çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SarayBosna

Hectopat
Divoom Ditoo Bluetooth hoparlör aldım ama normal kullandığım USB'den bağlanan kulaklığı cıkarınca ses vermiyor;

1617895386123.png

Bir de bağlandığında 2 müzik modu gözüküyor, en üstteki kulaklık olmadan dinletiyor ama ses boğuk cıkıyor. Stereo olan bütün kalitesiyle çalışıyor ama o da kulaklık takılı olmadan çalışmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam dediğnizi yaptım bütün programları kapadım bir tek Chrome açıktı oda ses oynatmak için ama yine ses vermiyor streo kanalı bir de bu hoparlör ün üstünde mikrofon var onun bir etkisi var mıdır?
Aynı sorunu yaşayan varsa sorun sürekli mikrofonunuzu kullanan uygulamalardan kaynaklı örrneğin Cortana
Başka bir uygulama Hands Free kanalını kullanıyor olabilir. Arkadaki bütün programları kapatın. Bu önemsiz kalsın falan demeyin hepsini kapatın. Ayrıca Hands Free kanalının amacı, TWS kulaklıklarda hem mikrofonu hem de kulaklığı aynı anda kullanmak için ses kalitesini düşürmesidir. Sizde mikrofon da yok. Biraz saçma olmuş.

Hocam dediğnizi yaptım bütün programları kapadım bir tek Chrome açıktı oda ses oynatmak için ama yine ses vermiyor streo kanalı bir de bu hoparlör ün üstünde mikrofon var onun bir etkisi var mıdır?
Aynı sorunu yaşayan varsa sorun sürekli mikrofonunuzu kullanan uygulamalardan kaynaklı örrneğin Cortana

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı