Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

woycle

Hectopat
Merhaba 500'den 1000 TL'ye kadar bütcem var. Güzel bir kulaklık arıyorum. Okulda ve spor da kullanabileceğim kulağımdan düşmeyen Android telefon kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz ne dinlediğinize bağlı. Mesela detaylı ses seviyorsanız Sennheiser'ı mutlaka öneririm.

Ama bass ağırlıklı müzik dinliyorum derseniz Sony tavsiye ederim. İkisi de mükemmel kulaklıklar.

@woycle sanmam ama bu sizin takma şeklinize bağlı. Bazıları Xiaomi Airdots kulaklığı ters takıyor ve kulağımdan düşüyor diyor ya bu da onun gibi. Bu kulaklık kulağının içine tam oturuyor ve hiç kulağında olduğunu fark etmiyorsun bile. Bassı ve mikrofonu günümüz telefonlarından bile gelişmiş durumda denebilecek kadar iyi ayrıca.

.

Hocam ben de kullanıyorum ve memnunum. Şarjı uzun gidiyor sesi güzel veriyor. Tek sıkıntı konuşma yaparken dışarıdaki sesleri de vermesi yani çevrede ki sesleri de veriyor ama ben konuşma az yapıyorum ve zaten o kadar büyük bir problem değil sıkıntı olmuyor. Fiyatı da çok uygun bence bir bak derim.

Arkadaşlar sağ olun önerileriniz için Razer buds ile Samsung Galaxy buds arasında kaldım hangisi daha iyidir.
.

Hocam ben de kullanıyorum ve memnunum. Şarjı uzun gidiyor sesi güzel veriyor. Tek sıkıntı konuşma yaparken dışarıdaki sesleri de vermesi yani çevrede ki sesleri de veriyor ama ben konuşma az yapıyorum ve zaten o kadar büyük bir problem değil sıkıntı olmuyor. Fiyatı da çok uygun bence bir bak derim.

Para açısında sorun yok da performansı iyi ve biraz da cafcaflı bir şey arıyorum hocam.

Geri
Yukarı