Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

liera

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060
Merhaba arkadaşlar 1200 lira bütçeye uygun ANC ve suya tere dayanıklı kulaklık arıyorum şu an gözüme kestirdiğim kulaklık.

Anker Soundcore Life Q10i

Fakat hala tam emin değilim önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

(Bluetooth'lu önerin)

Merhaba arkadaşlar, 1200 lira bütçeye uygun ANC ve suya tere dayanıklı kulaklık arıyorum şu an gözüme kestirdiğim kulaklık.

Anker Soundcore Life Q10i

Fakat hala tam emin değilim önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

(Bluetooth'lu önerin)

Vallahi o fiyatlarda emektar JBL BT serileri fena gelmiyor kulağa.

JBL kulaklıklar kulak üstü o yüzden küçük okulda kullananlar var ama ben hiç yakıştığını düşünmüyorum.
Anker Q10 ise kulak çevreleyen olduğu için pedleri büyük.

Bence kulak içiler daha başarılı daha estetik duruyor Samsung'un noktasal tasarımdaki kulaklıkları çok iyi bence.
Daha başarılı değiller ama estetik durduğu doğru. Aynı fiyattaki kulak içi ile kulak üstü kulaklığın performansı asla aynı olamaz. Ayrıca kulak içi daha modüler.

Daha başarılı değiller ama estetik durduğu doğru. Aynı fiyattaki kulak içi ile kulak üstü kulaklığın performansı asla aynı olamaz. Ayrıca kulak içi daha modüler.

Kulak içiler daha sağlıklı ve üstelik kısık sesle kulak üstülere göre daha çok tatmin ediyor sesi dışarıya vermiyor. Benim tercihim de kulak üstüydü ama son zamanlarda kulak içilerin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kulak üstü kulaklık terletiyor deriden dolayı ve hava almıyor kulak.

Kulak içiler daha sağlıklı ve üstelik kısık sesle kulak üstülere göre daha çok tatmin ediyor sesi dışarıya vermiyor.Benim tercihim de kulak üstüydü ama son zamanlarda kulak içilerin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Kulak üstü kulaklık daha sağlıklı. Kulak içi kulaklıklar sesi direk kulak kanalına verdiğinden kulak üstüne göre daha çok tahribata sebep oluyor. Sesi dışarıya verme ve kısık seste düzgün çalışma durumu kulaklıktan kulaklığa değişir.

Geri
Yukarı