Bluetooth kulaklığın ışığı sökülürse ne olur?

Florxsy

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu soru saçma gelebilir ama bilgi sahibi olmadığım için soruyorum. Ben şimdi dandik bir markanın kablosuz kulaklığını kullanıyorum. Kulağıma taktığımda 10 saniye arayla mavi ışıp yanıp sönüyor bu da beni haliyle gıcık etti. Ben içini açıp bu ışığı sökersem kulaklık bozulur mu acaba? Kulaklık: GO smartgs-TWS-03

Arkadaşlar bu soru saçma gelebilir ama bilgi sahibi olmadığım için soruyorum. Ben şimdi dandik bir markanın kablosuz kulaklığını kullanıyorum. Kulağıma taktığımda 10 saniye arayla mavi ışıp yanıp sönüyor bu da beni haliyle gıcık etti. Ben içini açıp bu ışığı sökersem kulaklık bozulur mu acaba? Kulaklık: GO smartgs-TWS-03

Bir şey olmaz sanıyorum da zaten görmüyorsunuz neden gıcık oldunuz?

Büyük ihtimal lehimlidir. Onunla uğraşmak yerine siyah oje ile ışığın üzerini boya. Etkisini azaltacaktır.

Siyah elektrik bandını yapıştırın ve LED'in hatlarını oluşturun. Ucu sivri bir bıçakla hatlardan kesin. Sorun bitmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı