Bluetooth kulaklık önerisi

müziksever

Hectopat
500 TL'ye kadar bütçem var. Ses yüksekliği ve bas kalitesi benim için çok önemli. Şu ana kadar Anker Q10 Life ve TaoTronics SoundSurge 85 arasındayım. İkisi arasından hangisini tavsiye edersiniz? Bunlar dışında da tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Q10 alınabilir gayet güzel, SoundSurge 85’de güzel modeldir ama ben olsam Anker’i tercih ederim.
Ses seviyesi ve bass nasıl?
Q10 alınabilir gayet güzel, SoundSurge 85’de güzel modeldir ama ben olsam Anker’i tercih ederim.
Ben de şu anda en çok ona yakınım çünkü çok fazla kişi onu tercih etmiş ve ses seviyesi ve bass için çok yüksek demişler. Ancak keşke iki kulaklığı da bi mağazada deneme şansım olsaydı ama mağazalarda yok maalesef.

Son düzenleme:
Basları biraz abartılı hele ki Bass İl modu açıkken bu daha çok artıyor. Ses seviyesi gayet yüksek kablolu kullanımda bu seviye daha çok artıyor.
Anladım teşekkür ederim. Ben ağırlıklı olarak metal ve r&b gibi baslı şarkılar dinliyorum o yüzden sanırım q10 benim için daha iyi bir tercih olacak. Ses ne kadar yüksek olursa o kadar iyi benim için. Bir de cızırtı yapıyor falan diye okudum, doğru mudur bu?
@Setsuna Yuki Hocam kulaklık kablolu kullanımda ses açma kapama ve durdurma tuşları çalışıyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı