Bluetooth kulaklık önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar bir kulaklık almayı düşünüyorum.
AirPods Pro'ya kadar çıkabilirim.
Daha uyguna aynı performansı ya da daha iyi performans verebilecek kulaklık var mıdır?
(Mikrofonun çok çok iyi olmasına gerek yok, ama konuşurken tekrar ettirmesin.)
(Benim için önemli olan, biraz havalı olması ve müzikte iyi işler çıkarması.)
Önerileriniz için teşekkür ederim.

Havalı olsun, ANC olsun derseniz Edifier tws NB2 Pro tavsiye ederim. Ancak bir kulaklığa o kadar çok para vermem. Anker R100 günlük kullanım için gayet yeterli gözüküyor.

Çoğu ses ile uğraşan youtube kanallarından (mesela DMS) Airpods Pro'nun en iyi ANC kulak içi kulaklıklardan biri olduğu duymuştum, tabii hiçbirimiz denemeden sana tam bir öneri yapamayız çünkü kulaklık önerisi kağıt üzerindeki bilgiyle olmaz. Tavsiyem buraya sormak yerine ses hakkında çok bilgili olan Youtube kanallarını izlemeniz. Buradaki çoğu kişi duyduğu herşeyi denemeden size söyleyecek.

Son düzenleme:
Havalı olsun, anc olsun derseniz edifier TWS NB2 Pro tavsiye ederim. Ancak bir kulaklığa o kadar çok para vermem. Anker R100 günlük kullanım için gayet yeterli gözüküyor.

Hava derken, marka olarak demek istemiştim.
(JBL, Jabra, Apple, Sennheiser gibi.)
Çoğu ses ile uğraşan youtube kanallarından (mesela DMS) Airpods Pro'nun en iyi ANC kulak içi kulaklıklardan biri olduğu duymuştum, tabii hiçbirimiz denemeden sana tam bir öneri yapamayız çünkü kulaklık önerisi kağıt üzerindeki bilgiyle olmaz. Tavsiyem buraya sormak yerine ses hakkında çok bilgili olan Youtube kanallarını izlemeniz. Buradaki çoğu kişi duyduğu herşeyi denemeden size söyleyecek.
Birkaç kanal Önerebilir misiniz?

Hava derken, marka olarak demek istemiştim.
(JBL, Jabra, Apple, Sennheiser gibi.)

Havalı marka listesine Edifier markasını şuan eklemediyseniz önümüzdeki yıl ekleyeceksiniz. Bluetooth sektöründe çok sağlam markadır. Çinli olması nedeniyle henüz bizim ülkemizde yeteri kadar bilinmiyor ancak TP-Link gibi sektörün liderlerinden olacağını düşünüyorum. 2008 yılında TP-Link için de aynısını demiştim :)

Havalı marka listesine edifier markasını şu an eklemediyseniz önümüzdeki yıl ekleyeceksiniz. Bluetooth sektöründe çok sağlam markadır. Çinli olması nedeniyle henüz bizim ülkemizde yeteri kadar bilinmiyor ancak TP-Link gibi sektörün liderlerinden olacağını düşünüyorum. 2008 yılında TP-Link için de aynısını demiştim :)

Sony WF-1000xm3 modeline ne diyorsunuz?
Sizce edifier NB2 Pro mu yoksa WF-1000xm3 mü?

Sony WF-1000xm3 modeline ne diyorsunuz?
Sizce edifier NB2 Pro mu yoksa WF-1000xm3 mü?
Sony modelini bilmiyorum o yüzden yorum yapamam. Ama Sony kamera ve sensörü dışında eski kalitesinde değil. Edifier ise bluetooth kulaklık pazarında ciddi yükselişte olan bir marka. Kulak kemiğinden iletim teknolojisi kullanan TWS600 mesela en kral ANC kulaklıktan daha iyi gürültü engelleyebiliyor. Bizdeki fiyatlar çok yüksek. Yurtdışından daha uyguna bulunuyor olabilir..

Airpods Pro incelemesi hepsinde var mıdır bilmiyorum ama ses ile ilgili bilgisi olan bazı kanallar:

Joshua Valour
DMS
ZReview
TheHeadphoneShow
Resolve
GoldenSound
TheHonestAudiophile
DarkoAudio
Metal571
Super Review
Passion for Sound

Çok detaya girilmesini istemiyorsan ve eğlenceli bir kanal istiyorsan DankPods.

Geri
Yukarı