Bluetooth kulaklık önerisi

TRBEY

Centipat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bana 200-400 TL arası kulak içi Bluetooth kulaklık lazım, sizlerin de fikrinizi ve önerilerinizi almak istedim, çünkü bu alanda hiçbir bilgim yok ta...

Benim de kullandığım bir model. Bence bassları güzel veriyor. Size belki QCY adlı bir marka önerebilirler bence almayın çünkü telefona bağladığınızda müzik çalmıyorken boş bir hışırtı geliyor ve bunun çözümü yok ama benim önerdiğim modelde böyle bir sorun yok tam anlamıyla F/P ürünü. Tek sorunu bazen kulaklığın birisi bağlanıyor diğeri bağlanmıyor kapatıp açtığınızda düzeliyor.

Benim de kullandığım bir model. Bence bassları güzel veriyor. Size belki QCY adlı bir marka önerebilirler bence almayın çünkü telefona bağladığınızda müzik çalmıyorken boş bir hışırtı geliyor ve bunun çözümü yok ama benim önerdiğim modelde böyle bir sorun yok tam anlamıyla F/P ürünü. Tek sorunu bazen kulaklığın birisi bağlanıyor diğeri bağlanmıyor kapatıp açtığınızda düzeliyor.

Evet öyle bende T15 kullanıyorum almanızı tavsiye ederim. Bir de tavsiyem QCY t1t3'e bakmanız QCY T13'te maalesef bazılarında kronik sorun olabiliyor ama ses kalitesi uygulama desteği oyun modu uyku modu müzük modu var ses kaliteisde bir tık T15'e gore daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı