Bluetooth kulaklık önerisi

Pentium G4560

Kilopat
Telefonlarla ilgili pek bilgim yok, telefonumun jak girişi bozulmuş. Kendi yöntemlerimle bir şeyler yaptım ancak olmadı. Tamir ettirmeye üşeniyorum garantisi yok zaten. En fazla 50 lira olacak şekilde kablosuz kulaklık önerebilir misiniz? Bunlar kulakta patlıyor mu ne kadar güvenilir oluyorlar? Hiç fikrim yok açıkçası. Aydınlatırsanız sevinirim. Çok fazla masraf yapmak istemiyorum sürekli kullanacağım bir şey değil, günü kurtarsın 2 gün sonra bozulmasın yeterli.

Telefonlarla ilgili pek bilgim yok, telefonumun jak girişi bozulmuş. Kendi yöntemlerimle bir şeyler yaptım ancak olmadı. Tamir ettirmeye üşeniyorum garantisi yok zaten. En fazla 50 lira olacak şekilde kablosuz kulaklık önerebilir misiniz? Bunlar kulakta patlıyor mu ne kadar güvenilir oluyorlar? Hiç fikrim yok açıkçası. Aydınlatırsanız sevinirim. Çok fazla masraf yapmak istemiyorum sürekli kullanacağım bir şey değil, günü kurtarsın 2 gün sonra bozulmasın yeterli.

.

Buna bir bak istersen arkadaşımda var bayağı güzel.

6 aydır Xiaomi Air Dots kullanıyorum oldukça iyi bir ürün 3-4 saat arası şarjı gidiyor ve kutunun şarjını doldurarak kulaklıkları 3 kere şarj edebiliyorsun.

Yorumlarınız için teşekkürler, bu bütçeye düzgün bir şey alınmayacağının farkındayım maalesef. Ama dediğim gibi benim için günü kurtarsın yeterli. Çünkü aşırı kullanmayacağım bir ürüne 50 lira üstü para vermek istemiyorum. Bu fiyat bandındaki ürünlerin kötü olduğunu biliyorum ucuz etin yahnisi hesabı, o kadar çok dandik marka var ki kötünün iyisini arıyorum desem doğru olur sanırım. Yok mu daha önce bu fiyat aralığında dandik bir kulaklık kullanmış olan?

Teşekkürler öneri için dostum ancak kulak içi arıyorum, belirtmeyi unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı