Bluetooth kulaklık tavsiyesi

hexast

Centipat
150-200 lira arası bütçem var, dayanıklılık ve şarj süresi bakımından tatmin etmesi önemli. Çok önemli değil ama silikon olursa daha iyi olur. Neler tavsiye edersiniz? (Xiaomi, Haylou hangisi iyi hiçbir bilgi sahibi değilim, modelleri önerirken birazcık da bilgi verebilirseniz sevinirim.)

Haylou GT1 sahibiyim kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç ergonomik değil ve ses yüksekliği hiç tatmin edici değil. Ses kalitesinden bahsetmiyorum bile ekolayzer ayarlarım bass yoğunluklu iken aşırı cızırtı yapıp müzik dinlemeyi imkansız hale getiriyor ekolayzer ı normal yapınca bass çok az geliyor. Fakat maalesef bu fiyat bandında zaten kaliteli veya ergonomik bir ürün bulabileceğinizi sanmıyorum. Tavsiyem biraz daha para biriktirmeniz.

Kulak üstümü, kulak içi mi?
Kulak içi.
Haylou GT1 sahibiyim kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç ergonomik değil ve ses yüksekliği hiç tatmin edici değil. Ses kalitesinden bahsetmiyorum bile ekolayzer ayarlarım bass yoğunluklu iken aşırı cızırtı yapıp müzik dinlemeyi imkansız hale getiriyor ekolayzer ı normal yapınca bass çok az geliyor. Fakat maalesef bu fiyat bandında zaten kaliteli veya ergonomik bir ürün bulabileceğinizi sanmıyorum. Tavsiyem biraz daha para biriktirmeniz.

Ortalamanın üstünde fazla bir şekilde müzik dinlediğimi düşünüyorum ve senelerdir kullandığım model cızırtılı ses veren 25 liralık AKG. Zaten telefonumun USB girişi bozulduğu için mecburi olarak Bluetooth kulaklık arıyorum. Bir kulaklığa da 250-300 liradan fazlasını verebileceğimi sanmıyorum, piyasada popüler olan Xiaomi, Haylou gibi markaların hepsi beni büyük ihtimal tatmin eder ama aralarından en iyisini aradığım için araştırma içerisindeyim. Yorumunuz için teşekkürler yine de.

Kulak içi.

Ortalamanın üstünde fazla bir şekilde müzik dinlediğimi düşünüyorum ve senelerdir kullandığım model cızırtılı ses veren 25 liralık AKG. Zaten telefonumun USB girişi bozulduğu için mecburi olarak Bluetooth kulaklık arıyorum. Bir kulaklığa da 250-300 liradan fazlasını verebileceğimi sanmıyorum, piyasada popüler olan Xiaomi, Haylou gibi markaların hepsi beni büyük ihtimal tatmin eder ama aralarından en iyisini aradığım için araştırma içerisindeyim. Yorumunuz için teşekkürler yine de.

AKG kulak üstü stüdyo kulaklıklarında daha iyi kulak içi performansını çok görmedim ama eğer Xiaomi'nin sizi tatmin edeceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz çevremdeki birçoğu arkadaşım Xiaomi Bluetooth kullanıyor ve çok memnunlar eğer garantiye gönderdiğinizde yapımı uzun sürüyor ise size yenisini verebiliyorlar arkadaşıma öyle yapmışlardı. Eğer kablolu kulak üstü güzel bir kulaklık arıyorsanız 60 70 TL daha fazla koyup JBL alabilirsiniz JBL'in de ses performansı çok iyi. Kablolu olarak Sennheiser de alabilirsiniz şu an 200 TL'ye indirimde olan HD 206 V2 modeli var ama kafaüstü cx 275s alabilirsiniz zamanında kullanmıştım ve çok memnundum hiçbir sorunu yoktu.
Nedense ülkemizde kablosuz olduğu için pahalı olan kulaklıklar var o yüzden çok bir örnek sunamıyorum kendi fikrim yoğun derecede müzik dinleyen birisiyseniz kablolu çok daha iyidir bağlantı kopması yok şarj derdi yok sadece kablosu var o kadar ama o size kalmış diyeceklerim bu kadar.

Geri
Yukarı