Bluetooth kulaklık video başında 2-3 saniye donuyor

selosben

Kilopat
Herhangi bir video açtığımda video 4-5 saniye donuyor. Video oynuyor ama aynı zamanda ses gelmiyor ve video hala yükleniyormuş gibi gözüküyor. Sanırım Bluetooth kullandığım için böyle oluyor normal kulaklık taktığımda problem yok. Videoyu duraklatıp bir daha başlatırsam sorun düzeliyor. Bu sorunu çözebilmemin yolu var mı yoksa her Bluetooth kulaklıkta böyle mi?

1644081314395.png

Mesela burada video başlıyor ama sanki daha yükleniyormuş gibi gözüküyor ve ses yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edge'yi kullan şu an en stabil o sorunun cozulcek emin ol.
Video indirilince de öyle oluyorsa tarayıcıyla bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.
Brave kullanıyorum. Herhangi bir video indirip denedim yine aynı şekilde oluyor.
Başka bir bilgisayarla deneme şansınız varsa aslında anlaması kolay olabilir sorunun neyden kaynaklandığını.

Video indirilince de öyle oluyorsa tarayıcıyla bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.

Başka bir bilgisayarla deneme şansınız varsa aslında anlaması kolay olabilir sorunun neden kaynaklandığını.

Şu an başka videolara da baktım herhangi bir sorun gözükmüyor. Takıldığı anın videosunu çekmiştim ona bakmışım :D
Bende ayni sorunun Chrome ile yasadim 2 hafta önce. Edge'e gectim dünya varmis dedim. Bayağı gelistirmis kendini.
Ben de Edge kullanıyordum ama Brave kullanıyorum bayadır. Bir bakayım sorun çıkmamaya devam ederse kalıcı Edge kullanacağım. Teşekkürler

Şu an başka videolara da baktım herhangi bir sorun gözükmüyor. Takıldığı anın videosunu çekmiştim ona bakmışım :D

Ben de Edge kullanıyordum ama Brave kullanıyorum bayadır. Bir bakayım sorun çıkmamaya devam ederse kalıcı Edge kullanacağım. Teşekkürler
🤣 Sorun çözüldüyse güzel, yani sonuç olarak tarayıcı değiştirmek mi çözdü sorunu? İleride okuyacak kişiler için ayrıntı olsun.

🤣 Sorun çözüldüyse güzel, yani sonuç olarak tarayıcı değiştirmek mi çözdü sorunu? İleride okuyacak kişiler için ayrıntı olsun.

Edge'i denedim şu an problem yok. Bugün geceye kadar deneyip sorun tam olarak çözüldüyse buraya aktaracağım.
Sorun aslında çözülmüştü ama son 2 saattir arada yine yapmaya başladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı