Bluetooth olmayan bilgisayarda Bluetooth cihazları kullanmak

ksmkaan

Hectopat
Öncelikle herkese Merhaba sayın arkadaşlar.
Gigabyte B450M S2H model anakart kullanmaktayım fakat maalesef anakartım Bluetooth desteklemiyor. Ama ben kablosuz hoparlorumu; Gamepad'imi kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Eğer üstte yazılan ürün gibi kaliteli bir ürün alırsanız neden çalışmasın? Böyle bir ürün kullanmadım ama muhtemelen tak-çalıştır tipindedir. Çalışmazsa sürücüsü vardır muhtemelen, indirirsiniz, kullanırsınız.

Öncelikle herkese merhaba sayın arkadaşlar.
Gigabyte B450M S2H model anakart kullanmaktayım fakat maalesef anakartım Bluetooth desteklemiyor. Ama ben kablosuz hoparlorumu; Gamepad'imi kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Gamepad olarak hangisini kullanıyorsun? Bende PS3 DualShock 3 var. Bunun için yukarıdaki arkadaşın önerdiği TP-Link USB dongleyi aldım. Ama bir türlü kablosuz bağlayamadım.

Gamepad olarak hangisini kullanıyorsun? Bende PS3 DualShock 3 var. Bunun için yukarıdaki arkadaşın önerdiği TP-Link USB dongleyi aldım. Ama bir türlü kablosuz bağlayamadım.
Bende xbox one s kolu var sanırım çalışır ya
Eğer üstte yazılan ürün gibi kaliteli bir ürün alırsanız neden çalışmasın? Böyle bir ürün kullanmadım ama muhtemelen tak-çalıştır tipindedir. Çalışmazsa sürücüsü vardır muhtemelen, indirirsiniz, kullanırsınız.
Tamam teşekkur ederim ben de bilmediğim daha once kullanmadığım için sordum da

Bende Xbox One S kolu var sanırım çalışır ya.

O zaman olabilir onu bilmiyorum. Bu arada yazıyı yazdıktan sonra yazı yazma yerinin altında "nokta" ve "büyük harf" kutucuklar, işaretleyip "düzelt" dersen, noktalama işaretlerini ve yazım yanlışlarını düzeltir. Bu şekilde çok uyarı alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı