Bluetooth olmayan PC'ye bağlanabilen Xbox kolu önerisi

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Ben Xbox kolu alacağım ama Xbox'um yok. PC'ye bağlamak istiyorum hangileri PC'ye bağlanıyor bilmiyorum yardım eder misiniz? Bir de öyle 500-400-700 TL falan varsa hiç gerek yok almayayım yani Xbox 360 kolu bağlanıyor mu bilmiyorum oda olur ama bir Xbox One olsa iyi olur.

Not: PC'de Bluetooth yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Xbox kolu alacağım ama Xbox'um yok. PC'ye bağlamak istiyorum hangileri PC'ye bağlanıyor bilmiyorum yardım eder misiniz? Bir de öyle 500-400-700 TL falan varsa hiç gerek yok almayayım yani Xbox 360 kolu bağlanıyor mu bilmiyorum oda olur ama bir Xbox One olsa iyi olur.

Xbox 360 Bağlanıyor ama ekstaradan kablo almanız gerekiyor.

Bluetooth yok ise bağlayamazsınız. Kablolu olarak F310 öneririm 250tl.

Bluetooth yok ise bağlayamazsınız. Kablolu olarak F310 öneririm 250tl.
Xbox One alırsan MicroUSB, Series S kolu alırsan Type C kablosu al.
Xbox One S Wireless Controller + Bluetooth 4.0 Adaptor Biraz pahalı ama kablo ile de kullanabilirsiniz. 2. el düşünürseniz daha ucuza bulabilirsiniz.
Şimdi Xbox 360 kolu buldum internette 150 TL hem PC hem Xbox diyor iyimidir? Sıfır bu arada.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı