Bluetooth spor kulaklığı tavsiyesi

atilla5202

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde daha çok telefonla konuşmak için Huawei FreeBuds Pro aldım fakat spor yaparken kulağımda pek durmuyor. Bu yüzden böyle 500 TL fiyatlarında mümkünse sporda kullanmaklık kulaklık tavsiyesi istiyorum. Ama böyle biraz üstü fiyata bunu al daha hiç düşünme diyeceğiniz tarz Bluetooth kulaklık varsa onu da tavsiye etmenizi beklerim. Kulaklığın silikonlu olmasını tercih ederim.

Not: Telefon iPhone X

Şimdiden tavsiyeler ve yorumlar için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Meizu EP52 öneririm fiyatı da uygundur 250TL'ye aldım şu an 300 liralık kulaklık kullanıyorum onun basslarını ses kalitesini ve bağlantısının mükemmelliğini alamıyorum.

Meizu EP52 öneririm fiyatı da uygundur 250TL'ye aldım şu an 300 liralık kulaklık kullanıyorum onun basslarını ses kalitesini ve bağlantısının mükemmelliğini alamıyorum.
Tavsiyen için teşekkür ederim fakat ben daha çok şarj kutulu ürünleri düşünüyorum. Kablolu bir tane kulaklığım var zaten bu tarzda pek rahat edemiyorum. Yine de teşekkürler.

Tavsiyen için teşekkür ederim fakat ben daha çok şarj kutulu ürünleri düşünüyorum. Kablolu bir tane kulaklığım var zaten bu tarzda pek rahat edemiyorum. Yine de teşekkürler.

Rica ederim ne demek. Şarj kutulu önerebileceğim bir ürün yok maalesef ya ben o konuda şanssızdım ya da beklentimi çok yukarıda tuttum hep bir problem yaşadım o tarz ürünlerde. İyi forumlar dilerim hocam.

Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Peki ses kalitesi falan bu gibi konularda yorumunuz var mı? Ya da gerektiğinde anlık mikrofonla konuşmak gerektiğinde falan sıkıntı çıkıyor mu? Bir de ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Hocam bir kulaklık bu kadar F/P ürünü olabilir. Yani bedava reklam yaptırıyor adamlar bana resmen 😂. Mikrofon kalitesi fiyatına göre iyi ama ses kalitesi fiyatının üstünde. Şarjı 7-8 saat civarı gidiyor. Ben bir sıkıntı yaşamadım kulaklıktan.

Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Peki ses kalitesi falan bu gibi konularda yorumunuz var mı? Ya da gerektiğinde anlık mikrofonla konuşmak gerektiğinde falan sıkıntı çıkıyor mu? Bir de ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Hocam hiç sıkıntı yaşamadım çok rahat konuşmada yaptım hatta salonda olmama rağmen hiç gürültü gelmediğini söylediler.Bass olarak çok iyi hatta 1000tl'lik kulaklık performansı var (TWS olarak)ses yüksekliğide dışarıyla bağlantınızı kesiyor.

Geri
Yukarı