Bluetooth sürücüsü nasıl kurulur?

kinqofkinq12

Hectopat
Bluetooth sürücüsünü bulamıyorum. Nasıl kurabilirim yardımcı olabilir mi?

Not: Aygıt yöneticisinde Bluetooth gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth aygıtının gözükmemesi ile ilgili aklıma pek bir şey gelmedi. Windows'u yeni mi kurdun? BIOS sıfırlamayı deneyebilirsin. BIOS sıfırlandıktan sonra aygıt yöneticisine gelirse sürücüsünü kurarsın.

Format attım fakaet bios sıfırlamayı hiç denemedim. Bilmiyorumda. Garanti dışı bırakırmı. 2 haftalık cihaz daha.
Bluetooth aygıtının gözükmemesi ile ilgili aklıma pek bir şey gelmedi. Windows'u yeni mi kurdun? BIOS sıfırlamayı deneyebilirsin. BIOS sıfırlandıktan sonra aygıt yöneticisine gelirse sürücüsünü kurarsın.

Driver > Bluetooth sonra çıkan driver ı indirip kurun ardından cihazı yeniden başlatın.

Driver > Bluetooth sonra çıkan driver ı indirip kurun ardından cihazı yeniden başlatın.
Kuramıyorum . Setup yok içinde. Direk bluetooth driver dosyaları var. Nasıl kurabilirim. Şuan farkettim wifi driverdada sorun var.
1642287118229.png

Pazartesiye kadar çözemezsem sabah ilk işim cihazı servisine götürüp iade etmek istediğimi söylimem. Dünya kadar para verip rezil olmak neymiş onu anladım.

Kuramıyorum. Setup yok içinde. Direk Bluetooth driver dosyaları var. Nasıl kurabilirim? Şu an fark ettim Wi-Fi driverdada sorun var.
Eki Görüntüle 1271412
Pazartesiye kadar çözemezsem sabah ilk işim cihazı servisine götürüp iade etmek istediğimi söylimem. Dünya kadar para verip rezil olmak neymiş onu anladım.

Galiba siz formattan sonra chipseti vs kurmamışsınız atığım linkten driverları indirip kurun.
Kurulum konusunda şu an PC de olmadığım için daha fazla yardımcı olamıyorum internetten videolara bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı