Bluetooth USB dongle önerisi

CareaS

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Elimde Sennheiser HD 4.50 Bluetooth kulaklık var. Kulaklık aptx destekliyor ve Bluetooth 4.0 kullanıyor diye biliyorum. Bilgisayar için USB Bluetooth dongle almak istiyorum fakat gecikme süresi ne kadar olur acaba? Aptx teknolojisi içeren cihazlar transmitter diye geçiyor ve fiyatları pahalı. Normal bir USB Bluetooth 4.0 alsam rekabetçi oyunlarda olacak gecikme sorun oluşturur mu? Herkese iyi günler.

Bende Bluetooth dongle almayı düşünüyordum araştırdım özellikle kulaklık için kullananlar olumsuz yorum (ses kalitesi düştü, cızırtılar arttı, kopmalar yaşanıyor vs.) yapmıştılar. Kaliteli bir bağlantı için herhalde görselde ki gibi Anakarta takılan bir cihaz alıp kullanmanız gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    20,4 KB · Görüntüleme: 91
@Dufiwn cevabınız için teşekkür ederim. Ne diyip internette arayacağımı bulamadım. Bir adet ürün linki veya ismini söylerseniz mutlu olurum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı