Bluetooth yüklü olmasına rağmen yüklü değil gözüküyor

spykobra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayara format attım Windows 10 Home yükledim, tüm driverlerı yükleyip güncelledim ama bir sorun var. Bluetooth yüklü değil gözüküyor. Ama ben yükledim. Hatta programlar kısmında da var. Ama yine de bilgisayar yüklü değil olarak görüyor ve Bluetooth'u kullanamıyorum. Sildim Windows Update kısmından da denedim ama olmuyor yine gözükmüyor. Bilen varsa lütfen yazsın.

1.png

3.png

2.png

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu sorunu yaşıyorum ve maalesef açtığım konuya da işime yarıyacak bir yanıt alamadım. Bu arada cihazımda BT var. Hatta önceden kullanıyordum ancak geçen sefer denediğimden beri kulllanamıyorum.

Bu cihazda donanımsal olarak aygıtın kapali olmasından da kaynaklananiliyor. Muhtemelen laptoptur. Laptoplarda Fn tuşu olur. Fn + F1-F2-f3 sizde hangi tuşsa onla wireless donanımı tekrar aktif hale getirilebiliyor. Ben böyle halletmiştim.

Bu cihazda donanımsal olarak aygıtın kapali olmasından da kaynaklananiliyor. Muhtemelen laptoptur. Laptoplarda Fn tuşu olur. Fn + F1-F2-f3 sizde hangi tuşsa onla wireless donanımı tekrar aktif hale getirilebiliyor. Ben böyle halletmiştim.
Ben de öyle tahmin ettim çünkü laptopumda o tuşlar ile kamerayı etkisizleştirebiliyorum. Ancak BT için olan tuşu bir türlü bulamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Ben de bu sorunu yaşıyorum ve maalesef açtığım konuya da işime yarıyacak bir yanıt alamadım. Bu arada cihazımda BT var. Hatta önceden kullanıyordum ancak geçen sefer denediğimden beri kulllanamıyorum.
Valla normalde var hatta kullanıyordum ama neyse sorun geçti. Notebooku akşam kapattıydım sabah açınca düzeldi. Akşam o kadar kapatıp açtıydım düzelmediydi. Windowsun garip işleri ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı