BluRay klasörü ISO şekline dönüştürme

abbasbj

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Blu ray film arşivim var ve bunların çoğu klasör halinde bilirsiniz işte BDMW ve CERTIFICATE diye dosyalar var ben bunları Orjinal Blu-ray film CD'lerindeki gibi ISO şekline dönüştürmek istiyorum yada direk Blu ray diske yazmak istiyorum böylece zaten istediğim menülü hali alır parça parça olan filmlerde.

Bunun için tekrar silinip yazılabilir disk bile aldım ama takınca Laptobum görmüyor sıfır PS3 ve PS4 de de denedim ama her CD'i okuyan aletler bu BD - R E diskini görmedi ne hikmetse neyse sadede gelelim CD'ye yazmak o kadarda mühim değil şu Bluray filmlerimi İSO yapacak ama kayıpsız şekilde olacak öyle bir program veya yol var mı ? Bu arada laptobun markası Asus N55JK hem Blu ray yazıcı hemde okuyucu özelliği var diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar PowerISO programını kullanın her türlü klasörünüzü kayıpsız şekilde iso arşivine dönüştürür.
Yada zaten disk halindeyse CloneBD programıda aynı biçimde işinizi görür.

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum elimdeki bluray filmlerini bir türlü iso dosyasına çeviremedim çevirdiğim kaliplarıda power dvd hatalı format deyip okumuyor.ne demon tools ne win iso nede free iso creator ile yapamadım şu işi.bilen biri a dan z ye anlatabilirmi?

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum elimdeki bluray filmlerini bir türlü iso dosyasına çeviremedim çevirdiğim kaliplarıda power dvd hatalı format deyip okumuyor.ne demon tools ne win iso nede free iso creator ile yapamadım şu işi.bilen biri a dan z ye anlatabilirmi?
Merhabalar Poweriso programını indirip kurun
iso formatına çevirmek istediğiniz klasöre girin.
Mouse ile tüm dosyaları seçip sağ tıklayın.
Çıkan menüde Poweriso seçeneğinin alt menüsünde
kalıp dosyasına ekle seçeneğini tıklayın.
iso kalıp biçimini seçin sonra dosyanın kaydedileceği konumu belirleyip
Tamam diyin iso kalıbı oluşturma işlemi başlayacaktır.

Videodaki adımları izleyiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum elimdeki BluRay filmlerini bir türlü ISO dosyasına çeviremedim çevirdiğim kalipları da Power DVD hatalı format deyip okumuyor. Ne demon Tools ne Win ISO ne de Free ISO creator ile yapamadım şu işi. Bilen biri adan Z'ye anlatabilir mi?

Merhaba, bazı programlarda BluRay film klasörlerini,. ISO uzantısına çevirmeden menülü olarak açabiliyor. Hatta bazı Media Player'ler var zidoo X10 vs gibi cihazlar çok başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı