BM-800 için Harici Ses Kartı Önerisi

Xhyer

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda BM-800 Condenser mikrofon satın aldım. Tam performans için Phantom Power öneriliyordu fakat ben almadım onu. Ses kartımın yeterli olacağını düşünmüştüm. Ne bilgisayarın ses kartı ne de aldığım yerin gönderdiği 7.1 USB ses kartı istediğim performansı vermedi. Phantom Power muadili fiyatı ucuz olan bir harici ses kartı arıyorum.

Böyle bir yorum gördüm başka konuda.

1620163221907.png

Phantom Power'ın sağlayacağı 48v gücü USB'den hiçbir ses kartı sağlayamayacağı için tam verim almanız zor giriş seviyes Phantom girişi olan bir ses kartı öneririm.

Yakın zamanda BM-800 condenser mikrofon satın aldım. Tam performans için Phantom Power öneriliyordu fakat ben almadım onu. Ses kartımın yeterli olacağını düşünmüştüm. Ne bilgisayarın ses kartı ne de aldığım yerin gönderdiği 7.1 USB ses kartı istediğim performansı vermedi. Phantom Power muadili fiyatı ucuz olan bir harici ses kartı arıyorum.

Phantom Power almayın. Kaliteli BM800 mikrofonunuz varsa (lastvoice) sadece mikrofon standı alın. Ayrıca USB 7.1 laptoplar içindir. Masaüstü sisteminiz bulunuyorsa ses kartınızı kullanmanız durumunda daha çok cızırtı ve az ses alırsınız. Ben bu şekilde kullanıyorum ve üşenmesem şarkı çıkarabilirim o kalitede bir mikrofon haline geldi.

Phantom Power almayın. Kaliteli BM800 mikrofonunuz varsa (lastvoice) sadece mikrofon standı alın. Ayrıca USB 7.1 laptoplar içindir. Masaüstü sisteminiz bulunuyorsa ses kartınızı kullanmanız durumunda daha çok cızırtı ve az ses alırsınız. Ben bu şekilde kullanıyorum ve üşenmesem şarkı çıkarabilirim o kalitede bir mikrofon haline geldi.

Sesinizi uzaktan alıyor mu hocam?

Uzaktan almıyor standıyla aldım yakından kullanıyorum ama yine de az geliyor

Standıyla birlikte aldım yakından kullanıyorum ayrıca laptopta kullanıyorum 7.1 ses kartıyla. Yine de az geliyor ses

Uzaktan almıyor standıyla aldım yakından kullanıyorum ama yine de az geliyor.

Standıyla birlikte aldım yakından kullanıyorum ayrıca laptopta kullanıyorum 7.1 ses kartıyla. Yine de az geliyor ses.

Laptopta kullanırsanız az gelir. Ben masaüstünde oldukça yüksek ve kaliteli ses alıyorum.

Hocam test ettim masaüstünde 50 cm e kadar uzaklıktan ses alabiliyor. Ama 20 Cm'den sonra ses oldukça azalıyor.

Laptopta kullanırsanız az gelir. Ben masaüstünde oldukça yüksek ve kaliteli ses alıyorum.

Hocam test ettim masaüstünde 50 cm e kadar uzaklıktan ses alabiliyor. Ama 20 Cm'den sonra ses oldukça azalıyor.
Peki yapabileceğim bir şey var mı Phantom Power almak dışında?

Peki yapabileceğim bir şey var mı Phantom Power almak dışında?

Birkaç oynama ile sesini arttırabilirsiniz ama aynı oranda da ses kalitesi azalır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer laptopta mikrofon için dişi jak girişi varsa bir de oraya takarak deneyin.

Geri
Yukarı