BMC Batu ateşlendi

suskunkedi

Hectopat
Makaleler
3
Tank, muhtelif zırhlı araç ve makinelar için BMC Power tarafından geliştirilen 1500 beygir gücündeki ilk motorumuz Batu'nun ateşlemesi başarılı şekilde gerçekleşti.
Altay tankı için yerli motor.

609269c84e3fe014a40cc44c.jpg

batu-2.jpg

Videoda 45. saniyede çalışır hali var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5e389c40d3806c1cc80df49a.jpg

Altay tankının motorları için Güney Kore ile anlaşma yapılmıştı. Bu motorun lisans hakkının Güney Kore'li şirkete ait olduğu söyleniyor. Eğer kaynağı olan birisi varsa beni aydınlatabilir ise sevinirim.

Altay tankının motorları için Güney Kore ile anlaşma yapılmıştı. Bu motorun lisans hakkının Güney Kore'li şirkete ait olduğu söyleniyor. Eğer kaynağı olan birisi varsa beni aydınlatabilir ise sevinirim.
İlk başta Güney Kore'den alınan motorlar takılacak. Bu motor seri üretime geçince bunlar takılacak diye duydum. Lisans hakları Türkiye'nin sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta Güney Kore'den alınan motorlar takılacak. Bu motor seri üretime geçince bunlar takılacak diye duydum. Lisans hakları Türkiye'nin sanırım.
Kaynak nerede işte? Anlaşma yapılıp halka arz edilmesi lazım.
Yoksa eskiden yaptığı gibi " Yerli, Milli, öyle böyle, biz yaptık" dediği işlere benzemez inşallah.

Kaynak nerede işte? Anlaşma yapılıp halka arz edilmesi lazım.
Yoksa eskiden yaptığı gibi " yerli, milli, öyle böyle, biz yaptık" dediği işlere benzemez inşallah.

BMC Türk bir firma. Motor %100 yerli. Lisans hakları neden başka bir ülkenin olsun? Büyük ihtimal lisans hakları Türkiye'nindir.

Geri
Yukarı