BMW 1990 520i alınır mı?

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Kuş serisi araçları beğenmiyorum. İlk arabam olacak cebimi yormayacak sürekli sanayiye gitmek istemiyorum. Bu araçlar alınır mı? Yanlama belki arada bir olabilir. Linkteki araçları değerlendirebilirsiniz.

BMW alınır kullanılır ama Türkiye'de piyasası yok ve parçası aşırı pahalı. 95 model BMW 520i kullanıp satamamıştık. Hediye niyetine ablamlara vermiştik düşünün yani.
Bu arada konforu efsane ama durum böyle işte.

Eski model BMW'lerin çoğu senin başını ağrıtır. 316i ilanına bakıyorum araba bildiğin çakal arabası olmuş ve eminim ki drift yapmaya çalışılmıştır, aşırı da zorlanmıştır. İkinci 520i'li ilana bakıyorum KM'si 400.000'e dayanmış yani bu motor bitti bitecek bana masraf açmasın, alan başının çaresine baksın diyor. Bu kadar KM'ye dayanmış bu motor bir dünya masraf çıkartacak çünkü.

@Shadow Ryzen Pahalılıktan kastınız genel olarak mı? Mekaniksel parçaların işçiliğin pahalı yapılması mı?
Her ikisi de pahalı. Ayrıca deli gibi yakıt tüketiyor. Ama motor ve parça kalitesi olarak üzerine diyecek yok. Yol tutuşu harika.

E30'a bin ve yanyan git kardeşim bu arada 520i almazdım yerinde olsam. e30 bana çok eski geliyor dersende. bu makinayı öneririm.
a9785596-6cd0-4765-b26d-930b31692b42_image_for_silan_11790623_580x435.jpg

M20 B20 motor güç ve yakıt bakımından E34 kasayı kaldıramayacak kadar kötü. En az 1991 model M50 B20 E34 alabilirsiniz. Güç yakıt olarak en iyi ikilisi ise M50 B25 motordur.

Eski model BMW araçlarından uzak durmanızı öneririm. Türkiye şartlarında 10 yaşından büyük bir BMW'nin masraf çıkartmaması imkansız gibi bir şey. Fakat sorun BMWde değil. Onu kullanan nargileci tiplerde. Daha sorunsuz ve parçası daha ucuz araçlar var piyasada. Lada Vega bunlardan biri. Hyundai Accent eski kasalara da göz atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı