BMW 5.25d x-Drive incelemesi

1.6 CDTI işte, biliyorsun. Passat'ın biraz ağırlık ve şanzıman avantajı var, ondan yırtıyor paçayı ama yol tutuşta ağlar.

Neredeeeee.
Aşk olsun, sen istedin de babamın arabasını gece kaçırıp vermedim mi? Kalbimi kırdın.
Bu arada çok merak edip Bekir abiyi aradım, eğer turbonu değiştirirsek, 250 rahat kaldırır dedi. :D

Elinden geliyorsa yaparsın. Aslında daha önceki bir konuda sana bunu söyleyecektim de araya deprem girdi, 4 kadını İzmir'den yazlığa getirip köleliğini yapmak zorunda kaldım falan derken kaynadı arada. :D
Hocam, az buçuk tanıyorsun beni. Sen istesen gerçekten hemen yaparım ve Saboteur abim söyledi yazarım. Direkt gömmeye ne gerek vardı?

Ya ne yazılımmış arkadaş🤣. Aklıma bir tanıdığın aldığı sıfır 2015 model Golf R-Line getirdiniz🥺. Unutmuş idim ben o aracı. Yazılım sohbeti yüzünden aklıma geldi🥺 Ne güzel gece kapısını açınca. Logo vuruyor idi yere🥺. Brembo Kaliper'leri var idi🥺. Full kırmızı. Göster ibresi bile kırmızı çubuk ile değişmiş idi🥺 Neden aklıma getirttiniz🤣 Ben şimdi tekrar nasıl aklımdan çıkacak🤣

Geri
Yukarı