BMW arka tampon çeki demiri kapağı

ze10x

Kilopat
Arkadaşlar geçenlerde park halindeyken bir BMW'nin arkasına hafifçe vurdum, vurmak bile sayılmaz aslında dokundurdum, herhangi bir tutanak tutturmadık aramızda hallederiz diye fakat sadece görselde de işaretlediğim gibi, arka tamponda bulunan çeki demiri kapağı açılmış ve kapanmıyordu, benim de ilk kazam olduğu ve karşıdaki aracın parçalarına hakim olmadığım için ne kadar masraf çıkar bilemediğimden bir hafta süre vermesini istedim, kendisi "bakın dışarda siz yaptırırsanız 1000-1200, ben yaptırırsam 500 civarına hallettiririm tanıdığım ustalara" diyerek para istedi, sadece çeki demiri kapağı 500 lira ediyor dedi, internette araştırdım 50-60, taş çatlasın 100 lira şeklinde gördüm orijinal mi değil mi bilmiyorum ama. Sizce ne yapmam gerek bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar bir tavsiyede bulunursa sevinirim, içime dert oldu kaç gündür.

Inkedf30_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece saatleriydi, kazanın sıcağıyla fotoğraf çekip saklamak aklıma gelmedi ama baktığımızda sadece çeki demiri kapağı kapanmıyordu, başka bir hasar göremedim ben ama ertesi gün bana ulaştığında "çeki demirini kapağını kaynattırır, tamponu da düzelttirir boyatırım" diyordu, kendim ucuza yaptıracağım bir usta bulabilir miyim diye fotoğraf isteyeyim mi yoksa daha fazla başımın ağrımaması adına bu parayı vermeli miyim? çünkü insan bir yandan da şüpheleniyor 100-200 liralık bir masrafsa eğer 400-500 lira istenmesinden, sonuçta para koparmaya çalışan çok insan da var böyle konularda.

Gece saatleriydi, kazanın sıcağıyla fotoğraf çekip saklamak aklıma gelmedi ama baktığımızda sadece çeki demiri kapağı kapanmıyordu, başka bir hasar göremedim ben ama ertesi gün bana ulaştığında "çeki demirini kapağını kaynattırır, tamponu da düzelttirir boyatırım" diyordu, kendim ucuza yaptıracağım bir usta bulabilir miyim diye fotoğraf isteyeyim mi yoksa daha fazla başımın ağrımaması adına bu parayı vermeli miyim? çünkü insan bir yandan da şüpheleniyor 100-200 liralık bir masrafsa eğer 400-500 lira istenmesinden, sonuçta para koparmaya çalışan çok insan da var böyle konularda.
Siz bildiğiniz bir usta var ise oraya gidin beraber. O usta baksın.

yalandan bir plastik parça ve görevi sadece kapak.. 60-100tl bandında satılıyor malum eticaret sitelerinde.. benımde başıma geldi, kendi aracımı park ederken (2006-530D) kaldırımın köşesine tamda çeki kapağının oldugu yere geldi, içine göçtü düzelttim.. değişsede dediğim fiyatlarda bir parça.. orjinallik aranacak önemli bir parça değil.. Size tavsiyem sorun sadece kapaktaysa, internetten ilgili aracın modeline uygun kapağı alın takın... tamponda sorun varsa iş değişir tabi

Yeni konular

Geri
Yukarı