BMW F650 alınır mı?

Nouwera

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
1997-1998 model BMW F650 motor alınır mı? BMW motorları genel olarak dayanıklı mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Parçası baya pahalı arıza yapma ihtimali de yüksek gibi.
Suzuki DRZ 400 tavsiye ederim, çok sağlam bir motor.

Parçası baya pahalı arıza yapma ihtimali de yüksek gibi.
Suzuki DRZ 400 tavsiye ederim, çok sağlam bir motor.
DRZ 400 biraz cross motor gibi görünüyor gözüme ben daha çok uzun yol yapacağım bir motor arıyorum.
Enduro makinelerin motor ömrü oldukça uzundur ortalama 400.000 KM tabi bakımları düzenli yapılırsa. Size tavsiyem 2005 model F650 GS bakmanız temiz bakımlısını bulursanız kolay kolay yolda bırakmaz.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim, araştırmalarımı ona göre şekillendireceğim.

Anladığım kadarı ile bütçe sebebiyle seçtiğiniz motor için iyi derecede mekanik bilgisi gereklidir. Motor sıklıkla arıza yada bakım isteyeceğinden bunları tamircilere yaptırmak ikinci bir 650 parası size ödetecektir.

Alacağınız motorun tüm sahiplerini bilme şansınız yok gibi gözüksede en az 5 yıldır aynı motoru kullanan birinden satın almanız size ekstra şans getirebilir.

Merhaba, hayır almadım bu motoru, biraz araştırdıktan sonra eski model motor almanın çok uğraştırıcı olacağına karar verdim.
Düşününce haklısınız. Ayrıca kalıp, duruş olarak şimdiki motorum kat kat daha iyi bence fakat hız ve rahatlık konusunda şikayetçiyim. Aslında biriyle anlaşmış gibiydim F650 GS için fakat herifin bana sen BMW'ye binmeyi haketmiyorsun demesi üzerine patladım :) Ne aldığınızı sorabilir miyim?

Düşününce haklısınız. Ayrıca kalıp, duruş olarak şimdiki motorum kat kat daha iyi bence fakat hız ve rahatlık konusunda şikayetçiyim. Aslında biriyle anlaşmış gibiydim F650 GS için fakat herifin bana sen BMW'ye binmeyi haketmiyorsun demesi üzerine patladım :) Ne aldığınızı sorabilir miyim?
Motor almaktan vazgeçtiğim dönemde evlilik kararı aldığımdan beyaz eşya aldım :D

Geri
Yukarı