Böcek korkum yüzünden Half-Life 2 oynayamıyorum

332707

Hectopat
Oyundan çok zevk alıyordum ama böcekyemi aldığımız, kum böceklerinin bizi takip etmeye başladığı bölümden beri oyunu oynayamıyorum. Böcek yemini başka bir yere atıyorum gidiyorlar ama sonra yine geri geliyorlar bakamıyorum görünüşlerinden ve çıkardıkları seslerden çok rahatsız oluyorum headcrabler de aynı şekilde hele şu zehirli siyah olanlar oynadığım ilk gün rüyama girmişti ama yine de kum böcekleri kadar rahatsız etmiyorlar. Oyunda da gerçek hayatta da böceklerden çok tiksiniyorum mod ile bu kum böceklerinin görünüşlerini değiştirebilmem mümkün mü?

Hocam bence ne kadar zor olsa bence korkunuzun üzerine gidin yoksa bu korku kolay kolay çözülmez.
Çok denedim hocam ya ama gerçekten çok kötü hissediyorum öldürdükçe geliyorlar kabus gibi resmen.
Evet mümkün. Headcrableri çok tatlı şeylere dönüştürebilirsiniz.
Kum böceklerini değiştirmem lazım hocam.

Sanmam ama sesi kapatıp oynayabilirsiniz. Ya da varsa başkası geçsin o bölümü.
Sessiz oynamayı denedim görmem yetiyor rahatsız olmam için ve geçebilecek biri yok :(
Hocam benimde örümcek fobim var bu arada kum böcekleri derken hangisinden bahsediyorsunuz ?
Kuma bastığımızda kumun altından çıkıp bize saldıran büyük iğrenç kanatlı yaratıklar.

Geri
Yukarı