Bölüm önerisi

Maryo

Hectopat
Beyler cidden kararsızım çünkü ilgi alanlarım çok saçma birbirinden yani mantıklılar ama alanlarım geniş ilgilerim.
İlgilerim:
-Felsefe.
-Kimya ve Biyoloji.
-Bilgisayar parçaları.
-Oyunlar.
-Yemek yapmak.
Sizce hangi bölüm veya meslekler bana göre?
Bana demeyin internetten bak diye zaten çarem olmasa buraya yazmazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ilgin olan alanları yazmışsın işte hepsi içinde bölüm mevcut baştan sonra bırakayım senin için.
1-Felsefe
2-Bilgisayar Mühendisliği
3-Gastronomi
4-Kimya mühendisliği
5-Kimya
6-Biyoloji
7-Odyoloji
8-Tıp
9-Dijital oyun tasarımı
10-Bilgisayar Programcılığı
Kapasiteni bilmediğim için bölümleri yaydım.

Dostum ilgin olan alanları yazmışsın işte hepsi içinde bölüm mevcut baştan sonra bırakayım senin için.
1-Felsefe
3-Gastronomi
4-Kimya mühendisliği
5-Kimya
6-Biyoloji
7-Odyoloji
8-Tıp
9-Dijital oyun tasarımı
Bu liste senin için çok güzel olmuş bence. Ama felsefeyi yazacaksan cidden ilgin varsa yaz çünkü diğerlerine göre düzgün maaş potansiyeli ülkemizde düşük maalesef.

1-Felsefe
3-Gastronomi
4-Kimya mühendisliği
5-Kimya
6-Biyoloji
7-Odyoloji
8-Tıp
9-Dijital oyun tasarımı
Kanka tasarımı bilemedim çünkü eğer çizim içeriyor ise çizimim berbat ayrıca programcılığı denedim ve bir türlü olmuyor ne kadar denediysem hemen bıraktım kısacana bir türlü sürdüremedim ve tıp bana göre hiç değil onun dışındakiler bana göre ama işte iş bulmak zor mesela felsefe okuyan adam iş bulması zor.

Kanka tasarımı bilemedim çünkü eğer çizim içeriyor ise çizimim berbat ayrıca programcılığı denedim ve bir türlü olmuyor ne kadar denediysem hemen bıraktım kısacana bir türlü sürdüremedim ve tıp bana göre hiç değil onun dışındakiler bana göre ama işte iş bulmak zor mesela felsefe okuyan adam iş bulması zor.
Felsefe okumak gibi bir düşünce varsa kafanda üniversitede kalırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı