Bölüm önerisi

@hakangu
Neresi komik?
Eğer sadece tencere yemeği yapan biriyseniz size komik gelmesi normal fakat gastronomi bölümünde iyi yerlere gelmeniz için kimya bilginizin iyi olması gerekir "asit dengesi, baz dengesi, sıvı katı ilişkisi vb.". Felsefe ise yapacağanız yemeğin hikayesine etki eder. Lütfen bilginiz olamadan hahaha atmayın.

Bunada hahaha atacaksınız di'mi?

@hakangu
Neresi komik?
Eğer sadece tencere yemeği yapan biriyseniz size komik gelmesi normal fakat gastronomi bölümünde iyi yerlere gelmeniz için kimya bilginizin iyi olması gerekir "asit dengesi, baz dengesi, sıvı katı ilişkisi vb.". Felsefe ise yapacağanız yemeğin hikayesine etki eder. Lütfen bilginiz olamadan hahaha atmayın.

Bunada hahaha atacaksınız di'mi?
Haklısınız gastronomi hafife alınmamalı aynı felsefe bölümü gibi aslında zor bölümler.
Genel olarak yemek yapıyorum ve hoşuma gidiyor o kadar hardcore giremedim ama yemek işini beceriyorum.

Bilgisayar mühendisi bir adamdan öğrendiğim bilgiye göre maaşı 10.000TL'ye çıkabiliyormuş yani bilgisayar mühendisliği olabilir.

10.000 ulaşması da kolay değil. 7 yıllık tecrübe olsa da gerçekten büyük çalışma lazım. Yani bilgisayar mühendisliği o kadar kolay değil.

Evet sonuçta çok karışık işleri var;

-Donanım geliştirme
-Araştırma
-Tasarlama
-Kodlama/Programlama

Gibi işlerde çalışıyor diye biliyorum

Geri
Yukarı