"Böyle bir Arabirim desteklenmiyor" veya "Sınıf kaydedilmemiş" hatası

Emirhan Yeşil

Centipat
Daha fazla  
RAM
32 (8×4) Gb Ram 3600Mhz
SSD veya HDD modeli
Cruical P5 Plus Ve Seagate Barracuda 1Tb
Ekran kartı
MSI VENTUS 2X RTX 3060
Anakart
Asus PRIME B550M-K
İşlemci
Amd Ryzen 7 5700X 3.4 Ghz
Arkadaşlar merhaba, Windows 11 Pro üzerinde Obs Studio kullanarak kayıt ve yayın yapıyordum gayette memnundum, Fakat Obs Studio 2.9.0'a güncelleyince işler çığırından çıktı. Tam 5 tane video kaydettim ve her birinde aynı hataları aldım. 2.8'e Geri döndüm fakat aynı hataları yeniden alıyorum. Benim gibi sorun yaşayan kişiler varsa söyleyebilir mi? Çözümü nedir ne yapmalıyım? Allah rızası için yardım edin ne olur.

Arkadaşlar bu soruna kimse cevap vermedi ama, ben şöyle düzelttim: Ayarlar/fotoğraflar/uygulama ayarları/onar

Yani fotoğraflar uygulamasını onarırsanız düzelir.En azından bende böyle düzeldi.

Arkadaşlar merhaba, Windows 11 Pro üzerinde Obs Studio kullanarak kayıt ve yayın yapıyordum gayette memnundum, Fakat Obs Studio 2.9.0'a güncelleyince işler çığırından çıktı. Tam 5 tane video kaydettim ve her birinde aynı hataları aldım. 2.8'e Geri döndüm fakat aynı hataları yeniden alıyorum. Benim gibi sorun yaşayan kişiler varsa söyleyebilir mi? Çözümü nedir ne yapmalıyım? Allah rızası için yardım edin ne olur.
Hocam bendeki sorun fotoğraf açmaya çalışırken oluyordu sizde nasıl oluyor bilemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı