Boğularak Öldürülen Zenci George FLOYD

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Çoğunuzun bildiği üzere Amerika'da yine ırkçılık söz konusu. Bir polis zenciyi (yakalama sebebini hatırlamıyorum) dizi ile boğarak öldürüyor. O sırada zenci yerde İngilizce olarak "hayır adamın lütfen!" Gibi kelimeler kullanıyor. Madonna sayfasında tam halini paylaşmış ben de orada gördüm ve cidden üzüldüm. Ne yapacaksın durdurmaya çalışsan polis seni silahla öldürür. 2 türlü de yanıyorsun.

Yerde canlı iken yalvardığı fotoğraf:

Screenshot_2020-05-28-18-35-33.png

Merak edenler için görüntünün tam hali aşağıdadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Madonna'nın sayfasında George ile alakalı başka gönderiler de var isterseniz bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden bir polis nasıl böyle olabilir. Kelepçelenmiş ve zararsız bir halde duruyor adam. Uyuşturucu ile yakalanmış diye biliyorum. Polisin yaptığı tamamen ırkçılık ve insanlık dışı bir şey. Zaten polis memurları görevlerinden alınmış ama daha ağır bir cezayı hak ediyorlar.

Çoğunuzun bildiği üzere Amerika'da yine ırkçılık söz konusu. Bir polis zenciyi (yakalama sebebini hatırlamıyorum) dizi ile boğarak öldürüyor. O sırada zenci yerde İngilizce olarak "hayır adamın lütfen!" Gibi kelimeler kullanıyor. Madonna sayfasında tam halini paylaşmış ben de orada gördüm ve cidden üzüldüm. Ne yapacaksın durdurmaya çalışsan polis seni silahla öldürür. 2 türlü de yanıyorsun.

Yerde canlı iken yalvardığı fotoğraf
Eki Görüntüle 575797
Merak edenler için görüntünün tam hali aşağıdadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Madonna'nın sayfasında George ile alakalı başka gönderiler de var isterseniz bakabilirsiniz.

Ya bak küfür edeceğim ban yemek istemiyorum bu amerikan polisleri bence oturdukları organ ile düşündükleri organları karıştırmış olmalılar #notoracism ırkçılığa hayır.
EZGgzj9X0AAB9Qb.jpeg

Geri
Yukarı