Satıldı Bol Coinli PES 2021 Steam Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.

İçerisinde sadece PES 2021 bulunan hesabımı satıyorum.

Oyunun içerisine gelecek olursak:

Yaklaşık olarak 9 bin coin ve 300 bin GP bulunuyor. Kadro ise aşağıdaki resimde de görüleceği üzere en yüksek nadirlikli, 90+ortalama ve 99 kimyalı ve oyundaki en iyi antrenörü bulunduran(750 coin ile açılıyor) bir ekipten oluşuyor. Aşağıya kadroyu, coinlerin maaliyetini ve hesabın kendisini görmeniz için resimler bırakacağım. En uyguna gelen pakete oranlarsak hesaptaki coin 75$ (12x = 1000 --> x = 83,3$) üzerinde. Değersiz birçok adamı kadroda tutup takım gücünü daha da yükseltebilirdim ancak şu an kadrodaki isimler 90+ düzeyinde.

Özet:

Hesap İçeriği: PES 2021

Oyun İçeriği:

Bütçe: 8.771 Coins ve 274.580 GP
Kadro: 4354 takım gücü, 99 takım ruhu, en iyi teknik direktör
Ekstra: 453 tam dayanıklılık iyileştirmesi, 114*10 sözleşme bileti, 61 taktik antrenmanı, 117 yetenek avcısı, 44 beceri antrenörü, 25 pozisyon antrenörü, 10700 eFootball Points

Daha önce sosyal üzerinden konuşup oyun alışverişi yapmış bulunuyorum dolayısıyla güvenilirlik açısından içiniz rahat olsun.

Güncel fiyat: 250 TL. Satıldı.

Yakın tarihte alınmış görseller:

Not: Eğer üstte yazandan farklı değerler görürseniz üstte yazanı kabul ediniz, güncel değerler onlar.

Kadro:
Ekran Görüntüsü (360).png

Menajerler:
Ekran Görüntüsü (361).png

Antrenör, oyuncu sayısı:
Ekran Görüntüsü (362).png

eFootball:
Ekran Görüntüsü (367).png

Steam:
1616498772925.png

Oyuncu ve takım ögeleri:
Ekran Görüntüsü (363).png

Ekran Görüntüsü (364).png

Ortaklaşa mücadele kariyeri (Klan 4. klasmanda, hesap sıralaması genelde 20K, simülasyonda 6K):
Ekran Görüntüsü (365).png

Yetenek avcısı sayısı:
Ekran Görüntüsü (366).png

Coin maliyeti:
oyun10.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap güzel de olsa Pes için 400₺ veren birini bulmak cidden çok zor hocam. Hayırlı satışlar, fiyatı eserinde ama Pes için bu parayı veren birini bulmak çok zor.
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Hazır indirime girmişken bir de FIFA alıp denemek istemiştim, onun da parası çıksın diye satıyorum zaten. Bakalım bir nebze indirim mümkün ama çok da düşürmemek lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı