Bol sinematik içeren-insanı etkileyen-güzel grafikli ve güzel hikayeli oyun önerisi

Witcher 3 Tabiki de. :) Hikaye seven ve oyuna sahip birisi olarak bu zamana kadar oynamamış olman hata. Hikayeye gömülürsen hiç yan görev yapmadan bir 50 saat oynatır. DLC'ler İle beraber 30 saat daha oynatır. Hikaye olarak doyar taşarsın ama bitirdikten sonra bitirdiğine üzülürsün. :) Hikayeyi anlamak açısından ilk oyundan başlayabilirsin. Ben direk Witcher 3 oynadım. Anlamadığım bazı göndermeler ve karakterler oldu.

Witcher 3 Tabiki de. :) Hikaye seven birisi olarak bu zamana kadar oynamamış olman hata. Hikayeye gömülürsen hiç yan görev yapmadan bir 50 saat oynatır. DLC'ler İle beraber 30 saat daha oynatır. Hikaye olarak doyar taşarsın ama bitirdikten sonra bitirdiğine üzülürsün. :) Hikayeyi anlamak açısından ilk oyundan başlayabilirsin. Ben direk Witcher 3 oynadım. Anlamadığım bazı göndermeler ve karakterler oldu.
Bende tüm Witcher oyunları var aslında. Birinci oyunu oynamadan sadece hikayesini izleyip ikinci oyuna geçtim. İkinci oyunda da hiç bir şey anlamadım. Büyüler, meditasyon felan kafam iyice bulandı ve bıraktım.

Bende tüm Witcher oyunları var aslında. Birinci oyunu oynamadan sadece hikayesini izleyip ikinci oyuna geçtim. İkinci oyunda da hiç bir şey anlamadım. Büyüler, meditasyon felan kafam iyice bulandı ve bıraktım.
Üçüncü oyun hariç bende biraz izlemiştim. Birinci ve ikinci oyunlar teknik anlamda ve çoğu yönden zayıf oyunlar. Birinci ve ikinci oyundan sonra üçüncü oyun her yönden çağ atlamış diyebilirim. Eski oyunların kötü grafiklerine hiç katlanamam o sebeple hiç bulaşmadım. Witcher 3 Çok farklı bir oyun olmuş. Seveceğine eminim. Ben de önyargıyla yaklaşıyordum ama başladıktan sonra 3-4 günde 30 saat oynadım.

Heavy Rain, Beyond Two Souls, Detroit Become Human
Witcher serisini oynayın
Horizon Zero Dawn
RDR2
Cyberpunk 2077

Firewatch, Life Is Strange, Bioshock serisi, Dishonored serisi, Batman serisi henüz oynayamadığım ama hikayeleriyle övülen oyunlar yine

(Öneriler sıralamadan bağımsızdır)

Geri
Yukarı