Bol sinematik içeren-insanı etkileyen-güzel grafikli ve güzel hikayeli oyun önerisi

Tavsiyeler üzerine ilk olarak zaten hazır kütüphanemde olan Metro 2033 Redux oynayayım dedim. Sonra ilk oyunların hikayesini izleyim de eksiklik yaşamayım diye izlemeye başladım. Sonra fark ettim ki Metro 2033 ile Metro 2033 Redux'ün hikayesi aynı. Meğersem oyunun yeniden yapılmış haliymiş. Şimdi oyunu tüm hikayeyi bilerek oynuyorum :(

Tavsiyeler üzerine ilk olarak zaten hazır kütüphanemde olan Metro 2033 Redux oynayayım dedim. Sonra ilk oyunların hikayesini izleyim de eksiklik yaşamayım diye izlemeye başladım. Sonra fark ettim ki Metro 2033 ile Metro 2033 Redux'ün hikayesi aynı. Meğersem oyunun yeniden yapılmış haliymiş. Şimdi oyunu tüm hikayeyi bilerek oynuyorum :(
Metro Exodus deneyebilirsin.

Buna gülünür bu arada.

Saf aksiyon, FPS ve alternatif tarih seviyorsan eğer %35'i sinematikten oluşan bu oyunu düşün derim. New Order ve Old Blood da hikayenin başını anlatıyor ama New Colossus'ta kısa özet geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı