Bol vurdulu kırdılı, loot yapmalı oyun tavsiyesi

Mujo Corhamzic

Hectopat
Yer
Novipazar, Serbia
Daha fazla  
Herkese merhaba, pek bir oyun geçmişim yok. GTA V ve Witcher 3'ü bitirdim yakın zamanda. Adam vurmalı veya kesmeli, aksiyon ve bol loot içeren eşya düşürüp toplamalı bir story mod oyun arayışındayım. Yeni bir oyun olmasına gerek yok eskilerden de önerebilirsiniz, malum ekran kartım zaten yeni oyunları kaldırmayacaktır. Bu yüzden ekran kartımın oynatabileceği oyunları göz önünde bulundurarak tavsiye verirseniz sevinirim.

Sistem bilgileri:

İşlemci: AMD Ryzen™ 5 3600X
RAM: G.Skill Ripjaws V siyah 16 GB(2x8GB) 3200MHz
Ekran Kartı: ASUS Phoenix PH-RX550-4G-EVO Radeon RX 550 4 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2, Cyberpunk 2077. çözünürlükleri 800x600 yaparsanız 30FPS üstüne çıkıyor galiba.

Teşekkürler tavsiyeniz için ama çözünürlükleri o kadar düşürünce pek de oynayası gelmiyor insanın tercihim GPU'nun kaldırabileceği 1080p oyunlar.
Elder Scrolls serisini denemiş miydiniz?
Skyrim denemiştim yarım saat kadar oynayıp fakat devam etmedim. Önceki oyunları oynamadan ona başlamam sorun yaratır mı?

Teşekkürler tavsiyeniz için ama çözünürlükleri o kadar düşürünce pek de oynayası gelmiyor insanın tercihim GPU'nun kaldırabileceği 1080p oyunlar.
Yakuza serisi, Call of Duty Modern Warfare serisi. RDR2'de 1080p low ayarlarda 25FPS alıyor, şimdi baktım. Cyberpunk'ta ise maalesef ki 720p'de 3FPS alıyor.

Çok vurdulu kırdılı bir oyun: Teardown

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı