Bolu belediye başkanı yabancılardan 10 kat fazla fatura alacak!

Bolu Belediye Başkanı Özcan, katıldığı bir konuşmada yabancı uyruklulardan 10 kat fazla su faturası ücreti alınacağını belirtti. Belediye bütçesinden yardımları kestikleri halde gitmediklerini bile yabancı uyruklu kişilerin şehirden gitmediklerini söyleyen Özcan, "Bu misafirlik çok uzadı. Bana 'faşist' diyecekler. Hiç umurumda değil" diye konuştu.

Haberin devamı: Bolu Belediye Başkanı Özcan: Yabancı uyruklulardan 10 kat fazla su faturası ücreti alınacak

Ben kendisini daha önce tanımıyordum fakat yaptıkları için ona faşist falan demeyeceğim, aksine destekleyeceğim. Artık bu duruma bir el atılması gerek. "devlet büyüklerimiz" Arap sevicisi oldukları için seslerini çıkart(a)mıyor. İş yine bize kalıyor. Ben ülkemde bunları görmek zorunda değilim. Biz bunlara sesimizi çıkartmadığımız sürece kimsenin bir şey yapacağı yok. Farkında mısınız bilmiyorum ama her gün tırlar dolusu mülteci ülkeye giriş yapıyor. Kendim bizzat Çankırı'da gezerken 25-30 kişilik bir kafile gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamplarda isyan edenlere, mahallelerimizi işgal edenlere az bile yapmıştır. Şahsen belediye başkanı adayıyken kendisiyle tanışmış birisi olarak o zamanlarda da aynı cümleleri sarf eden ve sözünde duran bir başkandır. Bolu halkı kendisine güvenmiş ve bu güveni boşa çıkarmamıştır.

Amma duygu sömürüsü yaptın. Tüm suriyeliler tecavüzcü sanki anasını satayım. Zar zor geçinen kendi halinde adamlar bir de 10 kat fazla fatura ödeyecek sonra ülke de daha fazla Suriye'li olayı artacak.
Al evinde bak kardeşim o zaman, ne meraklısın şunlara ya. Vallahi bizim insanımız bir garip arkadaşım. Çok mu seviyorsun suriyelileri? Yarın bir gün iç savaş çıkarırlarsa hatırlatırım sana.
Durumdan rahatsız olanlar evlerinizi açabilirsiniz surilere sizlere karışan yok.
Ağzına sağlık ❤️.

Al evinde bak kardeşim o zaman, ne meraklısın şunlara ya. Vallahi bizim insanımız bir garip arkadaşım. Çok mu seviyorsun suriyelileri? Yarın bir gün iç savaş çıkarırlarsa hatırlatırım sana.

Ağzına sağlık ❤️.
Oğlum benim yazdıklarımla suriyelilerin iç savaş çıkarmasının ne alakası var? Ben zaten geçinemeyen gariban suriyelilerden bahsediyorum. Bu yaptırım daha fazla devlet düşmanı Suriyeli kazandırmaktan başka işe yaramıyor. Cevap veremeyince konuyu alakasız cevaplarla süslüyorsun.

Oğlum benim yazdıklarımla suriyelilerin iç savaş çıkarmasının ne alakası var? Ben zaten geçinemeyen gariban suriyelilerden bahsediyorum. Bu yaptırım daha fazla devlet düşmanı Suriyeli kazandırmaktan başka işe yaramıyor. Cevap veremeyince konuyu alakasız cevaplarla süslüyorsun.
Kardeşim anlama bilgin var mı? Adamların yetkisi YOKKK! Ellerinden tek gelen bu. Benim anlatmaya çalıştığım devlet el atmadığı sürece sayıları çoğalacak, iç savaş bile çıkarabilirler diyorum. Sen anlamıyorsun.

Kardeşim anlama bilgin var mı? Adamların yetkisi YOKKK! Ellerinden tek gelen bu. Benim anlatmaya çalıştığım devlet el atmadığı sürece sayıları çoğalacak, iç savaş bile çıkarabilirler diyorum. Sen anlamıyorsun.

Benim anlatmak istediğim bu yaptırım suriyelilerin gitmesini sağlamayacak. Aksine daha fazla düşman kesilecekler. Ülkeden göndermek için dolaylı değil doğrudan hamle yapmak lazım.

Gitmiyoruz mitingi yapacakmış Suriyeliler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zenginlerine 100 kat bile mübah ama sırf savaştan kaçıp tek derdi karın tokluğu ve başını altına sokacak bir çatı olan yüzlerce gariban aile var, onlara bunu dayatmak zulüm olur, bence Türklüğe de yakışmaz. Kesinlikle bir şekil gariban-zengin-serseri ayrımı yapılmalı ve ona göre hareket edilmeli.
Türkler hiçbir zaman hiçbir millete zulmetmemiştir, bu durumun da zulüm haline gelmesi engellenmeli.

@Sheep hocam siz sevdiğim üyelerden birisisiniz. Cidden size yakıştıramadım. Adı üstünde Suriyeliler Türkiye’de mülteci konumundalar. Gariban olacak bir durum yok. Mülteci kamplarında isyan ettikleri için şehirlere saldılar başımıza bela oldu çoğu. Esnafımızın ekmeğiyle oynadılar. Ben ölsünler demiyorum ancak kurban bayramına gidebiliyorlarsa demek ki Türkiye’de kalmak istiyorlar ve bu onları mülteci olmaktan çıkarıp göçmen yapar. Bu durumda da tüm dünyada olduğu gibi eleştirilmeleri ve hor görülmeleri gayet normal bir durumdur.

@Sheep hocam siz sevdiğim üyelerden birisisiniz. Cidden size yakıştıramadım. Adı üstünde Suriyeliler Türkiye'de mülteci konumundalar. Gariban olacak bir durum yok. Mülteci kamplarında isyan ettikleri için şehirlere saldılar başımıza bela oldu çoğu. Esnafımızın ekmeğiyle oynadılar. Ben ölsünler demiyorum ancak Kurban Bayramı'na gidebiliyorlarsa demek ki Türkiye'de kalmak istiyorlar ve bu onları mülteci olmaktan çıkarıp göçmen yapar. Bu durumda da tüm dünyada olduğu gibi eleştirilmeleri ve hor görülmeleri gayet normal bir durumdur.

Ben hepinizden çok mültecilerden nefret ediyorum. Benim demek istediğim kesim @The Man From E.A.R.T.H. Ün dediği gibi tek derdi ekmek bulabilmek olan mültecilere bu yaptırımın yapılması insanlık dışı. Suriyelilerden kurtulmamıza fayda sağlayacak bir uygulama değil. Aksine kendi halinde yaşayan mülteciler ülkeye daha çok düşman kesilecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı