Bomba Nasıl Yapılır?

Eğer öğrenirseniz haber edin, sınavdan sonra okulu havaya uçuracağım :D.

Bildiğim tek bomba yapma yolu :
  • Adım 1 : Vatan Bilgisayar'a gidiyorsunuz.
  • Adım 2 : Everest nerede diye soruyorsunuz ve oradaki çalışan sizi Everest ve Frisby için özel olarak ayrılmış yere götürüyor.
  • Adım 3 : Alabildiğiniz en yüksek Watt'lı ama en ucuz Everest PSU'yu alıyorsunuz.
  • Adım 4 : Eski bir bilgisyara Everest PSU'yu bağlıyorsunuz. Yalnız bilgisayarda FX 9590 olmalı ve dandik bir soğutucu ile yapılabilen en yüksek O.C yapılmalı.
  • Adım 5 : Bilgisayarı AIDA64 ile komple stress testine sokuyorsunuz ve ara sıra elektirik dalgalanması yaptırabiliyorsanız yaptırın.
  • Adım 6 : Patlatmak istediğiniz yere koyup kaçın.
  • Adım 7 : Tebrikler! Bir bomba yaptınız.
@Silinen üye @Jira @Barış Tolon @Nazım Paşa @35UPGRADER36 @Neko @JohnMacTavish @CJack60 @BERWAR @Frosa

Hatta bilgisayarın yanına Everest klavye ve fare koyarsanız PSU'nuz diğer Everest'lerle bağlantı kuracaktır, onları hissedecektir ve bomba gücü 2'ye katlanacaktır.

FX işlemcisini soğutucusuz takın. Bunu yaparken Everest PSU kullanın. CPU'yu BIOS'dan OC edin. PC'yi açıp biraz bekleyin.
FX-9590 ile yapılırsa kesin mahalle ayağa kalkar :D

Eğer öğrenirseniz haber edin, sınavdan sonra okulu havaya uçuracağım :D.

Bildiğim tek bomba yapma yolu :
  • Adım 1 : Vatan Bilgisayar'a gidiyorsunuz.
  • Adım 2 : Everest nerede diye soruyorsunuz ve oradaki çalışan sizi Everest ve Frisby için özel olarak ayrılmış yere götürüyor.
  • Adım 3 : Alabildiğiniz en yüksek Watt'lı ama en ucuz Everest PSU'yu alıyorsunuz.
  • Adım 4 : Eski bir bilgisyara Everest PSU'yu bağlıyorsunuz. Yalnız bilgisayarda FX 9590 olmalı ve dandik bir soğutucu ile yapılabilen en yüksek O.C yapılmalı.
  • Adım 5 : Bilgisayarı AIDA64 ile komple stress testine sokuyorsunuz ve ara sıra elektirik dalgalanması yaptırabiliyorsanız yaptırın.
  • Adım 6 : Patlatmak istediğiniz yere koyup kaçın.
  • Adım 7 : Tebrikler! Bir bomba yaptınız.
@Silinen üye @Jira @Barış Tolon @Nazım Paşa @35UPGRADER36 @Neko @JohnMacTavish @CJack60 @BERWAR @Frosa

Hatta bilgisayarın yanına Everest klavye ve fare koyarsanız PSU'nuz diğer Everest'lerle bağlantı kuracaktır, onları hissedecektir ve bomba gücü 2'ye katlanacaktır.

İçişleri Bakanlığının yaptığı açıklamaya göre canlı bomba saldırganlarının üzerinden 1 adet 1000 Watt Everest PSU ve 1 adette aynı boyutta Frisby PSU ele geçirilmiştir.

Geri
Yukarı