Bone serisi okunur mu?

berkecelikk

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bir seriye başlamayı düşünüyorum ama bağımsız mı okusam DC'den mi okusam bilemedim. Batman Dünyadaki Son Şovalye serisi 3 ciltten oluşmakta, Bone serisi 9 cilt. Çizgi roman okumaya yeni yeni başladım. Hangisine başlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kesinlikle okunmaya değer çok eğlenceli bir yol macerası anlatıyor artık midem bulandı. DC Marvel görmek istemiyorum ben en güzel bağımsızlardan.

Bence kesinlikle okunmaya değer çok eğlenceli bir yol macerası anlatıyor artık midem bulandı. DC Marvel görmek istemiyorum ben en güzel bağımsızlardan.
Ekstradan yeni başlayan biri bağımsız okuması daha iyi olur Batman ucu bucağı yok ille de Batman diyorsan şuan Amazonda 3 fasikülden oluşan flashpoint serini al ama mini seri onun yerine bone al ya edessadan ya da Kitapsepetibden

Son düzenleme:
Bone serisini bitirmiştim. Gayet eğlenceli ve akıcıydı bence tavsiye ederim.
DC okuma konusunda da bence öncelikle bağımsız sayıları okuman daha iyi olur. Batman; Year One, Killing Joke, Dark Knight Returns, Gotham by Gaslight, Earth-1 serisi gibi.

Ekstradan yeni başlayan biri bağımsız okuması daha iyi olur Batman ucu bucağı yok ille de Batman diyorsan şu an Amazon'da 3 fasikülden oluşan flashpoint serini al ama mini seri onun yerine bone al ya edessadan ya da Kitapsepetibden

Siyah beyaz olduğu için anlaşılması zor olmuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı