Elektronik Bonsenkitchen sıcak hava fritözü paslanmaz çelik 5.5L XXL

Arkadaşlar bunu almanızı öneririm ben. Şu an en uygun Migros sanalda tabii de stoklarda kalmamış görünüyor takip edip geldiğinizde alabilirsiniz.

1 ay önce Türk kullanıcılar 1650-2000 TL civarına almış, ne oldu da fiyatı birden 2600 çıkmış anlamış değilim. Almayı düşünüyordum ama markanın Türkiye'de servisi yok. Babam yurt dışından tefal airfryer getirmişti anakartı arıza yaptı Türkiye'de servisi olduğu halde getirdiği modelin yedek parçası olmadığı için tamirini yapamamışlardı, kısacası alet çöp oldu. Yurt dışından airfryer almaya karar verdiyseniz mutlaka Türkiye'de servisi olan, Türkiye'de satışı olan cihazları tercih edilmeli.

Son düzenleme:
1 ay önce Türk kullanıcılar 1650-2000 TL arasın almış, ne oldu da fiyatı birden 2600 çıkmış anlamış değilim. Almayı düşünüyordum ama markanın Türkiye'de servisi yok. Babam yurt dışından tefal airfryer getirmişti anakartı arıza yaptı Türkiye'de servisi olduğu halde getirdiği modelin yedek parçası olmadığı için tamirini yapamamışlardı, kısacası alet çöp oldu. Yurt dışından airfryer almaya karar verdiyseniz mutlaka Türkiye'de servisi olan, Türkiye'de satışı olan cihazları tercih edilmeli.

Hocam bende onu arkadaşlara diyorum Türkiye'de servisi yok parça vs sıkıntı. Bu fiyata gidip kumtel HAF02 alın daha iyi. Kendim aldım gayet güzel yakında incelemesini de atacağım inşallah

Geri
Yukarı