Elektronik Bonsenkitchen sıcak hava fritözü paslanmaz çelik 5.5L XXL

Ne bileyim bir kızartma veya fırın lezzeti yok yemeğin tadını bozuyor arkadaşın evinde denemiştik.
Buharla pişirdiğinden dolayı tat farkı olacaktır diye düşünüyorum, kızartmalarda bence kullanılabilir yağ çok pahalandı kızartmak yerine bunu kullanmak daha pratik ve ekonomik olur.

Ne bileyim bir kızartma veya fırın lezzeti yok yemeğin tadını bozuyor arkadaşın evinde denemiştik.
Air fryer dediğiniz ürün zaten fırının küçüğü. Üstte aynı fırındaki gibi ızgaralar var. Ve fırındaki gibi sıcak havayı dağıtan fanlar var. Söylediğiniz şeyler çelişkili. Bu kadar popüler olmasının sebebi fırındaki gibi büyük bir alan olmadığı için ısınmasını vs beklemeniz gerekmiyor. Enerji sarfiyatı daha düşük. Bekarlara ve küçük ailelere pratik yemek yapma imkanı sunuyor. 1 tabak patates yapmak için kocaman fırını açıp 10-15 dk ısıtıp 20-25 dk pişmesini bekliyorsunuz. Burada al at donmuş patatesi 15 dk da hazır.

Mikrodalga deseniz anlayacam fakat airfryer ile fırının yaptığı arasında fark var demek saçma geldi bana. Ek olarak 5-6 aydır kullanıyorum. Yapılan olumsuz yorumların çoğu ürüne sahip olmayan insanlara ait. Garip.

Dün teslim aldım, bir kaç kez kullandım. Memnunum baya. Kullanmadan önce 2-3 kez boş çalıştırmak gerekiyor koku gitsin diye ben öyle yaptım baya koku bıraktı. Memnunum şimdilik.

Dün teslim aldım, bir kaç kez kullandım. Memnunum baya. Kullanmadan önce 2-3 kez boş çalıştırmak gerekiyor koku gitsin diye ben öyle yaptım baya koku bıraktı. Memnunum şimdilik.
Evet ilk başta biraz koku yaydı ama ben içine patatesleri atmıştım bile. 😁

Beklediğim gibi baya iyi kızartıyor daha et ürünleri denemedim ama denedikten sonra belki inceleme konusu açabilirim.

Stoku var şu an ama ürünü satın alanlar teslim aldınız mı? Memenun musunuz? Vanderberg airfryer almıştım geniş değildi başkasına aldığım fiyata sattım bu üründen memnun kalır mıyım genişlik olarak?

İlk yemeğimizi pişirdik dün. Bütük tavuk attım içine yanına da patates havuç soğan. Umduğumdan daha iyi oldu. İyi ki almışım.

Geri
Yukarı