Elektronik Bonsenkitchen sıcak hava fritözü paslanmaz çelik 5.5L XXL

En kötü alman markası en iyi Türk markası ile yarışır.

Aynen siz devam edin alman sevdasına :)

Kumtel Çin malı kalitesiz ürünlere logo basıp satan bir marka.

Peki hocam siz daha iyisini bilirsiniz :)

@kscviewer hocam ben aldım gayet memnunum. Çoğu markaya taş çıkarır hiç bu arkadaşların kötülemesine bakma. Philips kullanan arkadaşlarım da var Xiaomi'de onlara bakarak hiçbir farkı yok. Ayrıca kulp kısmı çıkıyor hem ızgarada kullanabiliyorsunuz hem de dış kapta sulu yemek yaparken kullanıyorsunuz diğer markalarda kişiler iç ızgarayı çıkarınca kulpu olmadığı için eliyle çekip itiyor hazneyi. Ayrıca arkadaş demiş kötü Çin malı ürünlere logo basıp satıyor diye. Bazı bilindik markalara sorsun bakalım parça teminini nereden yaptıklarını. Çoğuna kumtel üretip veriyor logosunu basıp satıyorlar. Neyse ben kendi önerimi yaptım isteyen istediğini almakta özgür sonuçta yarın öbür gün bozulup arıza verince jeton düşer.

@NoobEller
Aldım. :) Bakalım nasıl bir şey gelecek. İlk defa airfryer kullanacağım.
Hocam isterseniz bir tane daha buldum VANDENBERG Airfryer - 5.5 Litre Hacim - 12 Program Airfritöz - 1700 W - Yağsız - Ekmek & Kızartma Sepeti - Yapışmaz Kaplama Sistemi, Dokunmatik Ekran, 3 yıl garanti : Amazon.com.tr: Mutfak Bu Almanya'dan geliyor.

BonsenKitchen Amerika'dan geliyor ikisininde özellikleri aynı ama bu attığım vandenberg 2400'e geliyor siz bilirsiniz. Geç gördüm bunu kusura bakmayın.

Vandenberg son 5 stok umarım ihtiyacı olan alır.

Aynen siz devam edin alman sevdasına :)

Peki hocam siz daha iyisini bilirsiniz :)

@kscviewer hocam ben aldım gayet memnunum. Çoğu markaya taş çıkarır hiç bu arkadaşların kötülemesine bakma. Philips kullanan arkadaşlarım da var Xiaomi'de onlara bakarak hiçbir farkı yok. Ayrıca kulp kısmı çıkıyor hem ızgarada kullanabiliyorsunuz hem de dış kapta sulu yemek yaparken kullanıyorsunuz diğer markalarda kişiler iç ızgarayı çıkarınca kulpu olmadığı için eliyle çekip itiyor hazneyi. Ayrıca arkadaş demiş kötü Çin malı ürünlere logo basıp satıyor diye. Bazı bilindik markalara sorsun bakalım parça teminini nereden yaptıklarını. Çoğuna kumtel üretip veriyor logosunu basıp satıyorlar. Neyse ben kendi önerimi yaptım isteyen istediğini almakta özgür sonuçta yarın öbür gün bozulup arıza verince jeton düşer.
Amazon'nun müşteriyi mağdur edeceğini sanmıyorum. En kötü para iadesi alırsınız.

Son düzenleme:
@Unkownsoldier Sipariş ettim artık ek olarak ilk ürünün kullanıcı değerlendirmesi daha yüksek.

Dediğiniz gibi Amazon asla müşteriyi mağdur etmiyor. Amazon'un satıcı olmadığı bir ürünü de (saat) iade oluşturdum yanlışlıkla ve ürünün istemeden paramı verip üstüne 100 lira amazon hediye etti. Daha ürünün yollamadım bile ama satıcı açısından mağduriyet olmaması için yarın kargoya vereceğim ben.

@Unkownsoldier Sipariş ettim artık ek olarak ilk ürünün kullanıcı değerlendirmesi daha yüksek.

Dediğiniz gibi Amazon asla müşteriyi mağdur etmiyor. Amazon'un satıcı olmadığı bir ürünü de (saat) iade oluşturdum yanlışlıkla ve ürünün istemeden paramı verip üstüne 100 lira amazon hediye etti. Daha ürünün yollamadım bile ama satıcı açısından mağduriyet olmaması için yarın kargoya vereceğim ben.
İsterseniz iptal edebilirsiniz. Ben bunu sonradan gördüm kusura bakmayın tekrardan.

Alacak olan alsın ocaktan itibaren vergiler ve harçlar çok zamlanacak muhtemelen bunun en az 2 katı fiyatı olur.

1669881674179.png

Aldık hayırlısı bakalım umarım sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı