Bonzai maddesinin etkisi. Korkunç

Allah kimseyi düşürmesin. Çok kötü bu illet. Yukarıda yorum yazan arkadaşlara katılıyorum. Ben sırf bu ortam yüzünden dershanemi değiştirdim. Arkadaşlar sürekli beni nargile içmeye çağırıyorlardı. Sürekli sigara teklif ediyorlardı. Arada içlerinden sarma ot içeni de gördüm. Öyle ortamlara aman düşmeyin.

Allah kimseyi düşürmesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Durum çok kötü ama sağda ki adamın anlamsız bakışları, solda ki reise benzeyen adamın da mimikleri beni gece gece güldürdü :)

Beyler öncelikle milliyet bu haberi farklı vermiş 4 katlı binadan kendini boşluğa bıraktı - Milliyet.com.tr basit bir intiharmış aslında. Bonzai gibi kimyasal kökenli uyuşturucuların yapımı doğal uyuşturuculardan ucuza geldiği için baya ucuza gidiyor satışta. Alkole yapılan zam, bir biranın 5-10 lira olması, bira haricindekilerin zaten çok daha pahalı olması gibi etkenler bu gençleri daha ucuz olan bu kimyasallara yönlendiriyor. Hükümetin politikaları yanlış işliyor. Ha bu kimyasalı içen adamda akıl yoktur orası da ayrı konu tabi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı