Boost FPS Fortnite Season 3 videosunda ne yapılıyor?

Semih317

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben linkini atacağım videoya göre FPS Boost yapmayı düşünüyorum ama videoda değişik bir şeyler yapıyor adam. Benim o kadar bilgim yok bilgisi ve zamanı olan arkadaşlar rica etsem bir bakabilir mi? Özellikle 1.23 ve 3.14 arasına. Şimdiden teşekkürler.

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bomboş yöntemler. Fortnite'ın exe dosyasını yüksek performans moduna alıyor ki onun yerine güç seçeneklerine girip tüm uygulamaları yüksek performansa almanız daha iyi olur.

FPS Boost videolarının çok ta bir FPS artırdığı yok sisteminiz kaldırmıyor ise PUBG Lite a bakabilirsiniz.

Registry editor dosyasını Recep Baltaş atsa bile çalıştırmam sesini koymayan bir tane YouTuber'a mı güvenilecek?

Registry editor dosyasını Recep Baltaş atsa bile çalıştırmam sesini koymayan bir tane YouTuber'a mı güvenilecek?
Bomboş yöntemler. Fortnite'ın exe dosyasını yüksek performans moduna alıyor ki onun yerine güç seçeneklerine girip tüm uygulamaları yüksek performansa almanız daha iyi olur.

FPS Boost videolarının çok ta bir FPS artırdığı yok sisteminiz kaldırmıyor ise PUBG Lite a bakabilirsiniz.
Bu tarz şeyleri bilgisayarınızda uygulamayın.
Bende bu tarz düşündüm ama benim gtx 1050 ti ile 720 p ve 3d çözünürlük en düşükte 40-50 fps aldığım yerde adam 80-100 fps alıyor.
O tam olarak ne oluyor acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı