Çözüldü Boot aygıtı kendi kendine değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam. Benim 2 adet 240GB'lık SSD disklerim var (Samsung EVO 750+Adata SU630). Windows, Adata diskine kurulu fakat açıldığında Samsung diske giriyor. Bunu her seferinde BIOS'dan düzeltmem gerekiyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistem saatiniz her açılışta sıfırlanıyor mu?

Hayır.

Hocam, Boot menüsünde Boot priority ayarları olması gerekir. Buradan ayarlayabilirsiniz.

Şimdi kapatıp açtım ama Windows'un kurulu olduğu disk menuyu manuel şekilde değiştirmediğim sürece gözükmüyor.
Hayır.

Şimdi kapatıp açtım ama Windows'un kurulu olduğu disk menuyu manuel şekilde değiştirmediğim sürece gözükmüyor.

SATA veri kablolarının yerini değiştirdim oldu :)
Hocam, Boot menüsünde Boot Priority ayarları olması gerekir. Buradan ayarlayabilirsiniz.

Sistem saatiniz her açılışta sıfırlanıyor mu?

Hayır.

Hocam, Boot menüsünde Boot priority ayarları olması gerekir. Buradan ayarlayabilirsiniz.

Hayır.

SATA veri kablolarının yerini değiştirdim oldu :)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı