Boot Device Not Found hatası

triggerr

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı kapattım, bir zaman sonra tekrardan açtım ve ekteki gibi o hatayı vermeye başladı. Bunun çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20201218_232459_9.jpg
    IMG_20201218_232459_9.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 921
Harddiskin ile ilgili bir hata meydana gelmiş HP bilgisayarlarda aynı hata ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Aşağıdaki videodan hatanızın çözümüne kavuşabilirsiniz. İyi günler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harddiskin ile ilgili bir hata meydana gelmiş HP bilgisayarlarda aynı hata ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Aşağıdaki videodan hatanızın çözümüne kavuşabilirsiniz. İyi günler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hepsini yaptım ama yine aynı hatayı verdi.

Çok kurcalamanızı önermem ama aynen bu şekilde düzgünce açılması gerekiyordu.

Her şeyi doğru yaptığınızdan emin olun ve BIOS ayarlarından çıkarken ayarları kaydedin.
Ve bu arada hdd sarsılmalarda kolayca hasar görebiliyor. Yerine tam oturduğundan emin olun ve kaç yıldır kullanıyorsunuz? eğer eski ise ve ömrü bitmiş ise tek çözüm yenisini alıp temiz Windows 10 Kurmaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı