Boot ederken ekranda noktalar çıkıyor

Yagi21

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar.
Bilgisayarı başlattığımda anakartın ASUS logosunun çıktığı BIOS'a (F2 Del ile girebilirsiniz) dediği yer, fotoğraftaki gibi pixel pixel oluyor. Nedenini çözemedim. Bazen 1-2 kere kapatıp başlatmam gerekiyor.
BIOS güncellemesini yaptım.
Format attım.
Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-05-31 at 23.49.00.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-31 at 23.49.00.jpeg
    160,4 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti süreniz dolmadı ise servise göndermenizde fayda var, ileride daha farklı problemler oluşursa garanti süresi geçmiş olabilir.

Boot ekranı ayarlarında logo gösterimi ile ilgili seçenekler var (en azından MSI da var) o seçeneklerden kaynaklı olabilir.

İyi akşamlar.
Bilgisayarı başlattığımda anakartın ASUS logosunun çıktığı BIOS'a (F2 Del ile girebilirsiniz) dediği yer, fotoğraftaki gibi pixel pixel oluyor. Nedenini çözemedim. Bazen 1-2 kere kapatıp başlatmam gerekiyor.
BIOS güncellemesini yaptım.
Format attım.
Yardımcı olabilir misiniz?

Benim laptop anakartında kısa devre vardı böyle yapıyordu kısa devreden olabilir.

Garanti süreniz dolmadı ise servise göndermenizde fayda var, ileride daha farklı problemler oluşursa garanti süresi geçmiş olabilir.

Boot ekranı ayarlarında logo gösterimi ile ilgili seçenekler var (en azından MSI da var) o seçeneklerden kaynaklı olabilir.
Oyun içinde hiçbir problem yaşamıyorum. ekran kartı olmasından çok ramlerden çekiniyorum.
R9 5900X İŞLEMCİ
ASUS LC 360 SIVI SOĞUTUCU
RTX 3080 GAMİNG X TRİO EKRAN KARTI
32 GB TRİDENT Z NEO 3600 MHZ RAM
B 550 A GAMİNG ANAKART
970 EVO 1TB M2 SSD
Oyun içinde hiçbir problem yaşamıyorum. ekran kartı olmasından çok ramlerden çekiniyorum.
R9 5900X İŞLEMCİ
B 550 A GAMİNG ANAKART
970 EVO 1TB M2 SSD
bios sıfırlıyıp tekrardan deniyeceğim
Bana ekran kartından olabilir gibime geldi. Onboard'a takıp dener misiniz?
Onboard takamıyorum.
R9 5900X İŞLEMCİ
B 550 A GAMİNG ANAKART
970 EVO 1TB M2 SSD

Geri
Yukarı