Boot ederken siyah ekran

Berke Yılmazer

Picopat
Windows 8.1 Boot ederken flash belleği seçince siyah ekran oluyor. Sebebi ne olabilir?

IMG_20201205_171513.jpg

IMG_20201205_173029.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Rakas IV

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
ISO dosyası hatalı olabilir. Farklı bir ISO seçip tekrar deneyin. Olmaz ise belleğin takılı olduğu USB portunu değiştirin. O da olmaz ise farklı bir bellek deneyin. Ayrıca sisteminiz tam olarak nedir?

KS
Berke Yılmazer

Berke Yılmazer

Picopat
ISO'yu daha yeni yükledim Microsoft'un sitesinden hatalı olama ihtimalı sıfıra yakın. Sistem LG A520 laptop GT 540 m rekran kartı i7.2730 QM RAM 8 GB 1333 MHz.

Rakas IV

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
ISO'yu daha yeni yükledim Microsoft'un sitesinden hatalı olama ihtimalı sıfıra yakın. Sistem LG A520 laptop GT 540 m rekran kartı i7.2730 QM RAM 8 GB 1333 MHz.

USB portunu değiştirip dene. Olmaz ise USB belleği değiştir.

KS
Berke Yılmazer

Berke Yılmazer

Picopat
Deniyorum ama Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor yani uzun sürebilir. Başka USB bellekte yok :D.
Bir de yeniden başlatarak yapacağım değil mi kapatarak değil bilgisayarı.
Hala aynı.
Başka PC'den Windows 8.1 yazdırdığım için olabilir mi?
Güncelleştirme ve kurtarmadan kurtarmaya tıklayıp her şeyi kaldırın ve Windows'u yeniden yükleyin çıkıyor. Basınca medya ekle bazı dosyalar eksik, Windows kurtarma medyası bu dosyaları sağlayacak deyip kapatıyor.
Tm yaptım.
Deniyorum ama Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor yani uzun sürebilir. Başka USB bellekte yok :D.
Bir de yeniden başlatarak yapacağım değil mi kapatarak değil bilgisayarı.
Hala aynı.
Başka PC'den Windows 8.1 yazdırdığım için olabilir mi?
Güncelleştirme ve kurtarmadan kurtarmaya tıklayıp her şeyi kaldırın ve Windows'u yeniden yükleyin çıkıyor. Basınca medya ekle bazı dosyalar eksik, Windows kurtarma medyası bu dosyaları sağlayacak deyip kapatıyor.
Tm yaptım.
Hdd ölmüş yaparken dondu kaldı %30 da ilerlemedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı