Bootcamp takılı kaldı

looking4toprak

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İntel İ5 12400F Ekran Kartı:Asus Dual Rtx 4060 8GB Anakart:Asus Prime H610M K D-4 RAM:2x8GB Corsair SSD:Adata Legend 700 512GB Psu:650W 80+ Kasa Dahili Güç Kaynağı Kasa: FSP Klavye:Razer Ornata V3 Mouse:Razer Basilisk V3 Pro Kulaklık:Rampage RM K90
Az önce error verdi. Şifremi istedi, girdim ve şu anda bu bölümde takılı kaldı. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2021-05-13 at 19.42.13.png
    Screen Shot 2021-05-13 at 19.42.13.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
macOS için 2.0 öneriliyor farklı bir yerden imaj indirerek ve onu balenaEtcher programı ile USB 2.0 yazdırıp kurulumu yeniden gerçekleştirin.

Çözebildiysem eğer tik atarak çözüldü diyebilisiniz.

macOS için 2.0 öneriliyor farklı bir yerden imaj indirerek ve onu balenaEtcher programı ile USB 2.0 yazdırıp kurulumu yeniden gerçekleştirin.

Hocam ben 20H2 indirdim zaten USB ile yapmadım bunu kapatsam sorun oluşurmu zaten ben Windows'a falan macOS kurup denemiyorum kendisi MacBook zaten ben sadece yanına bir program için Windows 10 kuruyordum. (ikinci işletim sistemi olarak)

Hocam ben 20H2 indirdim zaten USB ile yapmadım bunu kapatsam sorun oluşurmu zaten ben Windows'a falan macOS kurup denemiyorum kendisi MacBook zaten ben sadece yanına bir program için Windows 10 kuruyordum. (ikinci işletim sistemi olarak)

Hocam sorun olacağını sanmıyorum ama genede bir daha deneyin önemli bir şeyde olabilir ama önemsiz gibi kendi görüşüm.

Hocam sorun olacağını sanmıyorum ama genede bir daha deneyin önemli bir şeyde olabilir ama önemsiz gibi kendi görüşüm.

Hocam şu anda diskler bu şekilde kuruluma başlamadan önce 246 GB boş yer vardı bende Windows'a 150GB verdim kapatırsam böyle kalmaz değil mi?

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2021-05-13 at 19.59.38.png
    Screen Shot 2021-05-13 at 19.59.38.png
    872,2 KB · Görüntüleme: 50
BootCamp şu yeni OpenCore sürümlerinde hatalı, bildiğim kadarıyla OpenCore geliştiricisi Acidanthera bu sorunu çözmek için çalışıyor.
Konu sahibinde Macbook var ve OpenCore ihtiyacı yok.
Konu sahibi öncelikle varsa macOS sürümünüzü güncelleyip dener misiniz ve sanırım macOS yanına Windows kurmak istiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı