Çözüldü Bootmgr eksik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Damon Salvatore

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte A520 M-H anakart
Ryzen 5 5600g işlemci
Vega 7 GPU
WD GREEN 480GB M2 SSD
2x8GB 3200 MHz ram
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba elektrik gitmişti sonra hazır gitmişken anakartı çıkarıp kasamı temizleyeyim dedim. Temizledikten sonra sistem açılırken aşağıdaki hatayı alıyorum acaba bir kabloyu eksik mi bağladım anlamış değilim. Sadece anakartı ekran kartını ve kabloları çıkarıp taktım bu sorun neden kaynaklanır, nasıl çözerim? Cevaplarsanız sevinirim.

image.jpg

Çözüm
Arkadaşlar sağ olun, sistem format durumu yok. 2 saat önce kullandım daha sonra SATA kablolarını vs çıkardım. Şimdi bakayım belki tam oturmamıştır, sonucu bildireceğim.
Evet sorun kablolarda imiş, çıkarıp takınca düzeldi, hepinize teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba elektrik gitmişti sonra hazır gitmişken anakartı çıkarıp kasamı temizleyeyim dedim. Temizledikten sonra sistem açılırken aşağıdaki hatayı alıyorum acaba bir kabloyu eksik mi bağladım anlamış değilim. Sadece anakartı ekran kartını ve kabloları çıkarıp taktım bu sorun neden kaynaklanır, nasıl çözerim? Cevaplarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 865919
Sabit disk i görmüyor veya içindeki işletim sistemi silinmiş tam olarak bu , sorunu çözmek için hard diskin güç kablosunu ve sata kablosunu taktığınızdan emin olunuz

Arkadaşlar sağ olun, sistem format durumu yok. 2 saat önce kullandım daha sonra SATA kablolarını vs çıkardım. Şimdi bakayım belki tam oturmamıştır, sonucu bildireceğim.
Evet sorun kablolarda imiş, çıkarıp takınca düzeldi, hepinize teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı