Bora Dere moderatörlükten istifa etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BSAliBerk

Femtopat
Trollük
Abim bir daha konuyu kilitleme yüksek ihtimal yaşın küçük bak beni sinir hastası yapacaksın ha.
Arkadaşlar haydi oylama yapalım Bora Dere'yi istifa ettirelim.😡

Eğer benden özür dilerse oylamayı iptal edeceğime söz veriyorum!✌️

Recep hocam lütfen şu arkadaşı moderatörlükten alıp beni moderatör yapın yalvarırım. Söz veriyorum her konuyu kilitlemeyeceğim.👨‍🎓

Bak Bora kardeşim bir daha konuyu kilitleme. Eğer bunu da kilitlersen kızgın atarım sana.

Arkadaşlar lütfen yalvarırım istifa etsine tıklayın yoksa bu adam anketi bile kapatır bak sonra sizin de konunuzu kapatır en iyisi moderatörlükten atmak bunu. Özür dilesin benden kapatayım anketi yoksa sonu çok kötü olacak haberi yok.

Bu arada forumda yeniyim ama senden daha iyiyim ve zekiyim. Farklı bir forumda da beni sürekli överlerdi buraya sırf Recep Baltaş hocam için katıldım ama birçoğu adamdan daha zekiymişim bu forumda. Bora Dere giderse hepimiz için daha huzurlu ortam olacak beni kırmayın bakın belki ileride moderatör olurum istifa etmesin diyen herkese ban atarım.
Aga bir program icat edin şu moderatörü engelleyeyim akşam akşam sinirlerimi zıplattı ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güldük eğlendik, yeter bu kadar. Daha çok bu tarz konular açarsan, mesajlar yazarsan burada pek kalıcı olamayacaksın gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı