Borç Olan Kredi Kartında Borç Ödenince Kullanılmaya Devam Edilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Benim Axess'e ait bir kredi kartım var. Uzun bir süredir borcunu ödemedim ve bu Temmuz ayında ödeyeceğim. Kartımı öder ödemez Kredi kartımı limiti arttırılmış bir vaziyette kullanabilecek miyim, yoksa uzun bir süredir ödemediğim için öder ödemez kartımı kullanma hakkım elimden alınacak mı?
Limitinizin aynı kalacağını düşünmüyorum. Gecikme süreniz ne kadar bilmiyorum ama büyük ihtimal limitinizde ciddi düşüşler olacaktır.

Uzun bir süre + temmuz ayına kadar geçecek süre. Karti bile kapatabiliyorlar uzun süreli ödememe durumlarında.

Limitinizin aynı kalacağını düşünmüyorum. Gecikme süreniz ne kadar bilmiyorum ama büyük ihtimal limitinizde ciddi düşüşler olacaktır.

Uzun bir süre + temmuz ayına kadar geçecek süre. Karti bile kapatabiliyorlar uzun süreli ödememe durumlarında.

Axess kredi kartı borcumu ödediğim zaman müşteri limitim etkilenecek mi?
Kredi kartı için ödeme yaptığınızda, müşteri limitiniz ödediğiniz tutar kadar kullanıma açılacaktır.

'' Limit konusunda bir düşüş olmayacak hocam onda bir sıkıntım kalmadı. Ayrıyeten faiz konusunda da @Heinz Guderian hocam yardımcı oldu onda da sıkıntım kalmadı. Bakalım kredi kartımı kapatmazlar ise Temmuzda limiti aşmayacak bir şekilde PC alacağım. ''

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı