Borderlands 3 Steam'a gelmeyecek mi?

Bu isteginiz uzerine Borderlands yapimcilari oyunu Steam'e tasimak icin kollari sivadi. Valla pek gelecek gibi durmuyor Steam'e.

Çıkalı kaç ay oldu. Epic Games'te var. Almayı hiç istemedım. Steam'de gelirse alacağım.
Boşverin Epic Games'ten almam muhabbetini. Oyun yapımcıları senin üzüntünden çok paraya bakıyor. Git al oradan.

Steamdan alsan ne değişecek ???

Arayüzde yapılan hoş yenilikler dışında bir numarasını göremedim 3 ün. BL2 yi saatlerce sömürmüş birisi olarak aynı oyunu oynuyormuşum hissini fazlasıyla hissettirdi. Çok farklı bir tecrübe sunmuyor bence. Ama öncekileri oynamadıysanız o tadı almak gerekir diye de ekleyeyim. Oynayacak arkadaşlarınız da varsa tadından yenmiyor hakkaten. Eğer öyleyse Steam'e gelmesini beklemeyin. Alın gitsin.

Arayüzde yapılan hoş yenilikler dışında bir numarasını göremedim 3 ün. BL2 yi saatlerce sömürmüş birisi olarak aynı oyunu oynuyormuşum hissini fazlasıyla hissettirdi. Çok farklı bir tecrübe sunmuyor bence. Ama öncekileri oynamadıysanız o tadı almak gerekir diye de ekleyeyim. Oynayacak arkadaşlarınız da varsa tadından yenmiyor hakkaten. Eğer öyleyse Steam'e gelmesini beklemeyin. Alın gitsin.
cevabını için teşekkür ederim. bir arada yaz tatilde borderlans 2 handsome collection 13 tl ye inmişti. şimdi 30 tl yılbaşı indirimine tekrar 12 tl ye girer mi?

Borderlands 3 çıkalı epey olmasına rağmen hala kaçırılmayacak bir indirim görmedi bence. Ama eski sürümleri sağlam indirim alıyor. Hatta geçenlerde 3 duyurulduktan hemen sonra Pre-Sequel i bedava vermişlerdi. 2 Sahibi olanlara da vermiş olabilirler bilemiyorum. Eğer oynamadıysanız değerlendirin. 12-13 liralara kaçmaz. Kütüphanenizde bulunsun muhakkak.

Borderlands oyunlarını severim ama 3 olmamış. Olmamış derken demek istediğim yine aynı şey olmuş, artık biraz daha radikal değişiklikler beklerdim. Örnek vermek gerekirse BioShock serisinin üçüncü oyunu veya Metro serisinin üçüncü oyunu gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı