Boş alan oyunlarda FPS artışı sağlar mı?

Baid_73

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim PC'de 2 tane SSD var, birinde sistem yüklü 210-220 GB bir boş alan var.
Bir de oyunlarımın olduğu SSD var onda 80 GB yer var.

Ben CS:GO oynarken sürekli drop oluyor ama 100 FPS civari alıyorum, sadece droplar var.
CS:GO'yu 210GB boş alan olan SSD'ye yüklesem drop sorunu çözülür mü?

Arkadaşlar benim PC'de 2 tane SSD var, birinde sistem yüklü 210-220 GB bir boş alan var.
Bir de oyunlarımın olduğu SSD var onda 80 GB yer var.

Ben CS:GO oynarken sürekli drop oluyor ama 100 FPS civari alıyorum, sadece droplar var.
CS:GO'yu 210GB boş alan olan SSD'ye yüklesem drop sorunu çözülür mü?
Özellikle SSD'ler doldukça yavaşlama olarak neredeyse hiç fark olmaz. Takılma sebebi genelde sürücü, RAM, sıcaklık, PSU gibi etkenler olur. Tüm sistemi yazabilir misiniz?

Drop ramin yetersiz olmasından ya da ssdde bir sıkıntı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Diğer ssdye yüklemeniz eğer şuan kurulu olan ssd sorunlu değil ise bir şeye yaramayacaktır.

Yanlış. O dediğiniz HDD'lerde olur. SSD'lerde boş alan azalınca performans düşüşü gerçekleşmez.
Ben zaten performans düşüşü olur demedim artışı olur dedim. SSD'si olan bir pcyi fazla doldurmak çok saçma. Performansı çok etkiler

Drop ramin yetersiz olmasından ya da ssdde bir sıkıntı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Diğer ssdye yüklemeniz eğer şuan kurulu olan ssd sorunlu değil ise bir şeye yaramayacaktır.

Yanlış. O dediğiniz HDD'lerde olur. SSD'lerde boş alan azalınca performans düşüşü gerçekleşmez.
SSD de etkilenebilir.

80 GB boş alan ile 210 GB boş alanın drop veya performans farkı yaratacağını düşünmüyorm. FPS Drop bu kadar boş alan varken yaşanması bence mümkün değil.
5 10 GB değil 80 GB boş alan var diyorsun.

Geri
Yukarı